Ulice

Ulice

Velká tajemství i očekávání, léčba šokem a dobré zprávy. Co přinese páteční díl?

Epizoda 3935. Jana se na Bruna nevykašle. Hned ráno za ním zajde do Coolny, aby mu pomohla s výzdobou na večerní akci. Bruno je rád, že ji vidí, zajímá se o novinky, očividně si užívá, že jsou zase

Epizoda 3935. Jana se na Bruna nevykašle. Hned ráno za ním zajde do Coolny, aby mu pomohla s výzdobou na večerní akci. Bruno je rád, že ji vidí, zajímá se o novinky, očividně si užívá, že jsou zase spolu. Jana jen září, ovšem jejich shledání se vyvine trošku jinak, než si Bruno myslel… Kdo a proč ho připraví o Janinu společnost? Jak to spolu nyní ti dva mají? Co Jana později prozradí Báře? A co přede všemi tají?

Evžen i Denis mají odpoledne smůlu, protože Blanka a Kristýna se znovu chystají do nemocnice, aby povzbudily Luďka a zároveň ho přiměly začít rehabilitovat. Ve štychu ho nenechají, i když řeší i své vlastní problémy. Kristýna doma, Blanka zase v práci. Ani jedna z nich to nemá jednoduché, obě se k tomu ale postaví čelem… Co Kristýna navrhne Denisovi? Čím vytočí Blanka a pak i Kristýna Luďka? Jaké jsou následky? Jakou si pak udělají dámskou jízdu? A co nakonec musí přiznat?

Mára odveze Karlu do porodnice a netrpělivě čeká na zprávy, co bude dál. Karla by měla dnes rodit, takže Mára zařizuje vše možné pro případ, že by s ní byl celou noc a nedostal se domů. To mimo jiné znamená, že se jeho rodiče musí postarat o Vojtu… Jaké komplikace nastanou? Jak na tom jsou nastávající rodiče Karla a Mára? A čím to Věrka ještě zhorší, byť se snaží o pravý opak?

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 13. listopadu od 18:25.

Share Tweet