Ulice

Ulice

Překvapivá odhalení, nová láska, poslední rozloučení i nové výzvy. Co se stane v Ulici tento týden?

Láska, humor, zamilovanost, Bářina rodina, ale i spiklenectví či překvapivá odhalení. V Ulici se stále něco děje, a nejinak tomu bude i v následujících dnech. Co přinesou nové díly? Na co se můžete

Láska, humor, zamilovanost, Bářina rodina, ale i spiklenectví či překvapivá odhalení. V Ulici se stále něco děje, a nejinak tomu bude i v následujících dnech. Co přinesou nové díly? Na co se můžete těšit?  

Magdě se nový kolega Prokop docela líbí. Teď navíc zjistí, že mají společné zájmy, že se s ním od srdce zasměje a taky si popovídá o všem, co ji zajímá. Čím více ho poznává, tím více jí je sympatický. Jenže co když je to všechno trošku jinak, než jak to na první pohled vypadá? Co když to s těmi společnými zájmy není tak horké, jak jí Prokop tvrdí? Co Magda už brzy odhalí? Co hodně ovlivní jejich vztah? 

Lumír den co den zjišťuje, že o Světlaně vlastně spoustu věcí netuší. Denně naráží na nové a nové skutečnosti, jež ho překvapí, protože se o tom spolu prostě nebavili. Již brzy se navíc objeví někdo z jejich společné minulosti, s kým byla Světlana evidentně v poslední době v kontaktu, aniž by o tom Lumír věděl… Jaké tajemství pojí Světlanu a jejího expartnera? Jak Lumír ustojí setkání s bývalým sokem ve chvíli, která je pro něj i jeho blízké emočně hodně náročná, plná bolesti?

Jak dát najevo holce, že ji milujete, že vám na ní záleží, a co všechno pro vás znamená? Bruno to udělal hodně originálním způsobem. Jana od něj dostala dárek z cest, který vypadá na první pohled docela nevinně. Ovšem když Jana zjistí, co ve skutečnosti obsahuje a jak je míněn, jen zalapá po dechu… Jak na Brunovo vyznání lásky zareaguje? A jaká má Jana tajemství?

Vojta si ve škole našel kámoše a parťáka v Miloškovi Knoblochovi. Jakmile jsou ti dva pohromadě, okamžitě rozjíždějí nejrůznější klučičí dobrodružství. Ovšem ne vždy jsou to neškodné klukoviny. O tom se už brzy přesvědčí i Karla, kterou docela polije horko, když zjistí, co spolu páni kluci podnikají… Do čeho se Vojta a Milošek pustí? Jak se může zvrtnout jejich hra na indiány?

Dan je v poslední době jako vyměněný. Docela slušně se v tom znovu plácá, neboť ví něco, co by vědět neměl. Povzbuzen Martinem to využije ve svůj prospěch, aby se dozvěděl něco víc o holce, která ho hodně zajímá, ale jíž se napřímo zeptat nedokáže kvůli svému ostychu… Čím Dan překvapí Alici? Co by do něj nikdo neřekl? A jak se mu to může vymstít?

Nový začátek je pokaždé velká výzva. O tom se na vlastní kůži přesvědčí také Bářini nejbližší – její rodiče a dva mladší sourozenci. Stěhují se totiž do Prahy díky povýšení Bářina táty. Dokonce budou bydlet jen kousek od Báry. Jak jejich přesun proběhne? Jakého se jim dostane přivítání? A jací její blízcí vlastně jsou?

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Znovu jsou plné překvapivých zvratů, lásky, tajností i humoru. Navíc se můžete těšit na příchod nových postav i návrat těch, s nimiž jste se v Ulici setkávali již dříve.

Share Tweet