Ulice

Ulice

Promyšlené lži, nezkrotná vášeň i konec nadějím. Co přinese tento týden?

Bedřich a Alice si už prošli nejednou krizí. Přestože se pokaždé zdálo, že to neustojí a rozejdou se, jejich láska je znovu svedla dohromady. Teď je to však trochu jiné. Ani jeden z nich nedokáže

Bedřich a Alice si už prošli nejednou krizí. Přestože se pokaždé zdálo, že to neustojí a rozejdou se, jejich láska je znovu svedla dohromady. Teď je to však trochu jiné. Ani jeden z nich nedokáže udělat kompromis a vyjít tomu druhému vstříc, i když si jsou oba vědomi, v jaké patové situaci se ocitli. Nyní vykročí ze své křižovatky dál. Bedřich přijde o poslední naději, že by se k němu Alice vrátila.

Magda a Mirek dlouho vypadali jako ideální pár, jenže pak Mirek náhodou zaslechl Magdinu hádku s Prokopem a rázem bylo po idylce. Mirkovi vše došlo. Odešel od Magdy jen pár týdnů před svatbou, což pro ni byla obrovská rána. Prokop se pak všemožně snažil být jí oporou, omluvit se, odčinit, co nechtěně způsobil. Paradoxně je to právě on, s kým se Magda nyní může normálně bavit, aniž by měla pocit, že musí něco vysvětlovat. A je to právě on, s kým bude mít i velké tajemství, které oba docela překvapí, tajemství, jež je příliš křehké na to, aby o něm věděl ještě někdo třetí. Co se stane mezi Magdou a Prokopem?

Karla se po společném víkendu loučí s Jakubem, který se jí nemůže nabažit. Doma ji čeká šok – zjištění, že Kustík marodí. Navíc se ocitá mezi rodinou a Jakubem, tlaky na ni rostou, má výčitky svědomí.  Ačkoliv svou rodinu miluje, nedokáže bez Jakuba být.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Share Tweet