Ulice

Ulice

Světlanin ex Miller nečekaně na jejím pohřbu. Co je hodně podezřelé?

Ukázka z pátečního dílu Ulice. Světlana navždy odešla s několika tajemstvími, mezi něž patří také její vztah s bývalým partnerem Pavlem Millerem. V den, kdy se Ingrid dozvěděla o Světlanině skonu, to

Ukázka z pátečního dílu Ulice. Světlana navždy odešla s několika tajemstvími, mezi něž patří také její vztah s bývalým partnerem Pavlem Millerem. V den, kdy se Ingrid dozvěděla o Světlanině skonu, to byl právě Miller, kdo Světlanu sháněl. Nyní se Miller objeví i na Světlanině pohřbu, aniž by ho kdokoliv pozval. Všechny to hodně překvapí, ovšem jen Ingrid hned dojde, jaká bije, a s Millerem se to pokusí vyřídit. Ti dva jsou spolu evidentně v kontaktu, byť by si člověk mohl myslet, že od rozchodu se Světlanou Miller zpřetrhal všechny vazby s ní, jejími přáteli včetně Ingrid i její rodinou. Teď se ukáže, že Ingrid a Millera pojí nejedno tajemství, jež se týká i nedávno zesnulé Světlany. Co se snaží Ingrid ututlat? Jak zareaguje na Millerův příchod na hřbitov, kde se koná poslední rozloučení se Světlanou? A jak to vezme Lumír? To se dozvíte z tohoto videa. 

Share Tweet

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.