Ulice

Ulice

Poprask kvůli porodu, překvapivé vyznání i nové začátky. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3942. Karla a Mára otevřou až nyní docela zásadní téma ohledně Márovy přítomnosti u porodu. Mezi chlapy se včera Mára vyjádřil celkem jasně, ale tváří v tvář Karle už jeho odpověď tak

Epizoda 3942. Karla a Mára otevřou až nyní docela zásadní téma ohledně Márovy přítomnosti u porodu. Mezi chlapy se včera Mára vyjádřil celkem jasně, ale tváří v tvář Karle už jeho odpověď tak jednoznačně nepůsobí. Chce být Karle oporou i na porodním sále, pokud si to bude přát. Karlina reakce ho však docela překvapí… S čím se mu Karla svěří? Čím Vojta zaskočí Věrku, která mu chce vytrhnout jeho viklající se zub? Proč Mára uteče z třídních schůzek? A co způsobí u něj doma docela slušné pozdvižení?

Amálie přizná Blance, že doma mají s Vlastou tak trochu ponorku. Kvůli včerejšku je u nich navíc docela dusno, neboť Vlastimila se hodně dotklo, že Amálie zůstala v hospodě s Marií a Jolanou poté, co on naštvaně odešel. V jedné věci se totiž neshodnou. Zatímco Amálie Marii a Jolaně fandí a je ráda, že jsou šťastné, Vlastimil Pešek jejich svatbu i nadále striktně odmítá… Co mu vadí nejvíc? Co ho donutí podívat se na jejich sňatek jinýma očima? S čím se mu svěří Jolana? A co se stane Amálii? Proč o ni začne mít Vlastimil Pešek ještě větší starost?

Iva by si ráda našla co nejdříve práci. Dnes vyráží na pracovní pohovor, od kterého si docela hodně slibuje. Tyhle starosti Vítek naštěstí nemá. Do nového zaměstnání ale nastupuje až za pár dní, takže přemýšlí, co dělat sám doma. Vyvolávání fotek v koupelně mu Iva zakáže, a tak se pustí do pečení… Jak jeho počin dopadne? Kdo mu pomůže zachránit, co se dá? Proč si začne z Ivy utahovat kvůli Kaštanovi? Jak Ivě dopadne pracovní pohovor? A co nepříjemně překvapí Michala, jenž absolvuje první trénink v novém klubu?

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 24. listopadu od 18:25.

Share Tweet