Ulice

Ulice

Šokující odhalení, přepadení i překračování mezí. Co přinese příští týden?

Karla je v poslední době pod obrovským tlakem. Nedokáže poručit svému srdci, přestože jí rozum jasně velí, co by měla udělat. Místo toho riskuje čím dál víc, lže svým blízkým – a to vše jen aby se

Karla je v poslední době pod obrovským tlakem. Nedokáže poručit svému srdci, přestože jí rozum jasně velí, co by měla udělat. Místo toho riskuje čím dál víc, lže svým blízkým – a to vše jen aby se mohla alespoň na chvíli vidět s Jakubem, který by ji měl nejraději jen pro sebe. Teď se ale stane něco, co je pro Karlu obrovské varování, něco, co hrozí odhalením jejího velkého tajemství... Jak si Karla zavaří? Co šokujícího Herman odhalí?

Jsou okamžiky, jež se člověku nesmazatelně vryjí do paměti, i když by na ně nejraději hned zapomněl. Mezi ně patří i chvíle naprosté bezmoci a strachu o život. Ty nyní zažije Anča, kterou drsně napadne Riči přímo u ní doma. Proč mu povolí nervy? A jaké to bude mít následky?

Luděk využije každé příležitosti, aby Blanku nenápadně očernil před dětmi, které už nevědí, čemu a komu věřit. Vanda jí zase nasazuje psí hlavu v rodině. Teď se do ní dokonce otevřeně pustí přímo na chodbě domu, ve kterém obě žijí. A právě to je pro Blanku poslední kapka. Milou Vandu setře tak, že se nezmůže na slovo. Co tenhle jejich konflikt způsobí? 

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Nové díly najdete už nyní na Voyo.

Share Tweet