Ulice

Ulice

Kolaps, rodinná oslava i neutuchající zvědavost. Co přinese úterní díl?

Celý díl Ulice najdete na VoyoO Gábinu se všichni strachují. Na náladě jim nepřidává ani chemoterapie, na které dochází. Gábině je po nich velmi špatně, ale i tak se nehodlá vzdát práce a nakládá si

Celý díl Ulice najdete na VoyoO Gábinu se všichni strachují. Na náladě jim nepřidává ani chemoterapie, na které dochází. Gábině je po nich velmi špatně, ale i tak se nehodlá vzdát práce a nakládá si toho na sebe hodně. Zdraví má však jen jedno. A tělo jí dá najevo, že odpočinek bude potřeba. Čím Gábina všechny vyděsí?

Lumír má za sebou romantický večer s Kateřinou. Bohužel jim nevyšel dle jejich představ. Zrovna v tom nejlepším je totiž vyrušila Ingrid s Lexíkem. Trapas tak byl na světě. A protože je Lexík zvídavé dítě, bude chtít chování svého tatínka objasnit. Jak se Lumír zapotí?

U Volákových bude důvod k oslavě! Kristýnu přijmou na vysokou školu, což je velká událost. Blanka kvůli dětem nakonec souhlasí i se společnou oslavou s Luďkem, se kterou ale naopak nesouhlasí Marie, která ho nemůže vystát. Jak rodinná oslava dopadne? A co si Luděk neodpustí?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Share Tweet