Ulice

Ulice

Romantické překvapení, podraz, nečekané lekce, velké výzvy i zamilovanost. Co se stane v Ulici tento týden?

Ulice se po krátké pauze ve vysílání vrací s novými příběhy, které přinášejí nejen hodně lásky a humoru, ale také nové postavy, spoustu emocí i několik průšvihů, jež docela zkomplikují životy vašim

Ulice se po krátké pauze ve vysílání vrací s novými příběhy, které přinášejí nejen hodně lásky a humoru, ale také nové postavy, spoustu emocí i několik průšvihů, jež docela zkomplikují životy vašim starým známým.

Start Ulice se v novém roce ponese v romantickém duchu. Tento týden započne narozeninovým překvapením, které je opravdu originální a jež vypoví o citech dárce víc než tisíc slov. Bez nadsázky se dá říct, že dotyčný splní jedno velké přání, díky němuž zažije on sám hlavu v oblacích. Ovšem nejen to. Také se vykašle na člověka, který na něj dost spoléhá… Jaký dárek Prokop přichystá pro Magdu, i když ta své narozeniny nechce slavit? A jak to ovlivní jejich vztah?

Risk je zisk, ale občas se to zvrtne do pořádného maléru. Mára a Tony už mají leccos za sebou. V mládí se často pohybovali na hraně zákona, vědí, jak to v jistých kruzích chodí. Teď sekají už pár let latinu, za temnou minulostí udělali tlustou čáru. Bohužel již nejsou tak ostražití jako dřív, což se jim nyní docela vymstí. Oba udělají velkou chybu, když začnou důvěřovat člověku, kterého jim doporučí jejich známý. Na jak tenkém ledě se najednou ocitnou? Komu a jak naletí? A jak se pokusí zachránit, co se dá?

Co je jen pouhá vstřícnost lektora a snaha naučit talentovanou žačku řemeslu, a co pozvání na rande umně kamuflované jedinečnou příležitostí k nabytí nových dovedností a k dalšímu odhalování tajů focení? Fotograf Šimon Fliegel si podle Evy hledí Anči víc, než je běžné. Anča jí oponuje, jak jen může, ale má to marné. Když se Šimon nečekaně objeví v bistru s nabídkou, která se neodmítá, nakonec kápne božskou a přizná víc, než by chtěla, a to nejen Evě, ale také samotnému Šimonovi… Co na sebe Anča nechtěně prozradí? Co s ní dělá zamilovanost? A do čeho se vrhne kvůli svému lektorovi takřka po hlavě?

Dveřmi ji vyhodí, oknem se vrátí. Milena Pumrová sice pracuje jako servírka v hospodě, svých ambicí ohledně podnikání v módě se však nevzdává. Jakmile zjistí, že by mohla mít v Gábinině salonu svůj prostor, okamžitě přejde do útoku. Zkoprnělé Veronice a Jitce oznámí, že se do salonu vrací, ať se jim to líbí nebo ne. Ovšem nic není takové, jak se na první pohled zdá… Co je pro Veroniku a Jitku jejich poslední nadějí? A o čem nemá velká šéfka Pumrová tušení? 

Jak si poradit s místními drbnami a navrch se i pobavit na jejich účet? Miluše Urbanová má oči všude. V lecčems stračí do kapsy i vyhlášené informační kanceláře Ulice Vilmu Nyklovou a Petra Kaštana. Také tentokrát zavětří senzaci, když spatří Pavla v oranžové vestě, jak se činí s úklidem v jejich čtvrti. Ihned se vypraví na výzvědy, aby zjistila, co za tím vězí. A nejen to. Pavla začne komandovat o sto šest, jak je jejím dobrým zvykem. K jejímu velkému údivu však překvapivě narazí. Pavel a Vendula se s ní nepářou a dají jí pořádnou lekci… Co jí provedou? Jak si z ní vystřelí? 

Nenechte si ujít start novoročních dílů Ulice. Přinesou nejen jiskření, lásku a humor, ale také lekce od života, velké výzvy i zkoušky.

Share Tweet