Ulice

Ulice

Překvapivé návrhy, výhrůžky, podlehnutí pokušení i tajemná akce. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3961. Blanka nemá právě nejlepší den. V noci nemůže pořádně spát, takže od brzkého rána peče, aby se nějak zabavila. V práci si na ní zchladí žáhu hned ráno pacient, kterému trhala zub těsně

Epizoda 3961. Blanka nemá právě nejlepší den. V noci nemůže pořádně spát, takže od brzkého rána peče, aby se nějak zabavila. V práci si na ní zchladí žáhu hned ráno pacient, kterému trhala zub těsně před svátky po své pracovní době. Tenhle dobrý skutek se nyní obrátí proti ní, neboť pacientovi se rána nehojí, jak by měla. Nyní si na Blance i její sestřičce vybije svou zlost… Jaký cirkus ztropí pacient v ordinaci? Proč si dělá o Blanku starost Evžen i Veronika? Co je pro ni poslední kapka? Jak se u ní zvrtne den? Co přizná Kristýna Petře? A čím ji překvapí Denis?

Tomáš se hned ráno zastaví za Magdou s dárkem od Terezy. Zatímco on je plný energie a hýří dobrou náladou, Magda je pořádně skleslá. V poslední době jí více než kdy jindy chybí máma. O Vánocích zůstala nakonec sama, zítřejší narozeniny ani nechce slavit, protože vlastně není co. Její splín je tentokrát tak velký, že i Tomáš je na jeho rozehnání krátký… Kdo všechno zaregistruje, že se s ní něco děje? Kdo a jak jí chce zvednout náladu? Čemu se snaží vyhnout Kalina a Ota? Co se jim moc nezdá? A k čemu se rozhodne Prokop?

Eva by odpoledne ráda něco podnikla s Ančou, ale ta už má jiné plány. Po práci se chystá ke kadeřnici a pak na další lekci focení. Evě okamžitě dojde, jak se věci mají, i když Anča jí to samozřejmě nepřizná. Úplně jiné starost má očividně Dan, jenž docela nepříjemně zaskočí Alici… Co jí provede? Co Alici později navrhne Bedřich? Co by mohlo být pro oba dva splněným snem?    

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 4. ledna od 18:25.

Share Tweet