Ulice

Ulice

Netradiční oslava, velké zklamání, překvapivé výzvy i obrovské pokušení. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3962. Magda zažije den plný narozeninových překvapení, i když původně vůbec slavit nechtěla. Hned ráno jí popřejí ve škole Ota s Prokopem. Zatímco od Oty a Hedviky dostane Magda dárek, který

Epizoda 3962. Magda zažije den plný narozeninových překvapení, i když původně vůbec slavit nechtěla. Hned ráno jí popřejí ve škole Ota s Prokopem. Zatímco od Oty a Hedviky dostane Magda dárek, který jí udělá ohromnou radost, Prokop jí pogratuluje bez dárku. To však neznamená, že by si pro ni nic nepřipravil. Naopak se jí postará o báječnou oslavu přesně podle jejích představ, byť jeho samotného to bude stát nejednu oběť… Jaké nádherné okamžiky Magda zažije díky Prokopovi? Co Prokop neodhadne? Na koho a proč se kvůli Magdě vykašle?  

Eva zajde hned dopoledne za Ančou na výzvědy, jak včera zapůsobila na pana fotografa. Anča jí přizná, že na kurzu vůbec nebyl, což je pro ni jasné znamení, aby si nedělala plané naděje. Jenže Šimon se záhy na to objeví v bistru s pozváním, které se prostě nedá odmítnout. Později do bistra dorazí i Dan, jenž Anče dělá čím dál větší starosti. A nejen jí… Čím Šimon potěší Anču? Čím ji docela rozhodí Dan? Jak a s kým to Anča začne řešit? A s jakým výsledkem?  

Tony a Mára se mají co otáčet, aby zabezpečili své rodiny. Přivítají každou možnost, jak sehnat co nejlaciněji, ale přitom legálně, zboží pro svou rozvážkovou službu. Když dostanou kontakt od dodavatele, se kterým spolupracují již dlouho, na člověka, s nímž by mohli udělat kšeft, docela je to zaujme… Co jim Mikulka navrhne? Jak na to zareagují? Co se jim příliš nezdá? A co je divné Karle?    

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 5. ledna od 18:25.

Share Tweet