Ulice

Ulice

Poslední kapky, překvapivé dárky i malá tajemství. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3964. Vilma Nyklová by Lexíkovi snesla modré z nebe, kdyby mohla, ale ten to ani trochu neocení. Stále se jen dožaduje Ingrid. Lumír nakonec kapituluje a Ingrid opět zavolá. Ta hned přijede a

Epizoda 3964. Vilma Nyklová by Lexíkovi snesla modré z nebe, kdyby mohla, ale ten to ani trochu neocení. Stále se jen dožaduje Ingrid. Lumír nakonec kapituluje a Ingrid opět zavolá. Ta hned přijede a s Lexíkem stráví takřka celý den. Lumír by si tak mohl konečně na chvíli orazit a úplně vypnout. Bohužel mu to není přáno… Proč se Lumír už neovládne a všechny blízké seřve? Co je pro něj poslední kapkou? Proč se pustí i do Ingrid? Co jí vyčte? A jak Pavla prožene Urbanová?

Karla a Mára jsou po ránu docela vyřízení. Mára má starosti kvůli nepovedenému kšeftu s Mikulkou, což před Karlou samozřejmě nepřizná. Karla by si zase potřebovala pořádně odpočinout a nebýt neustále ve střehu kvůli Kustíkovi. Zatímco doma se Mára snaží ovládat, v Coolně mu rupnou nervy, jen co se mu Tony přizná, jak se zbožím od Mikulky naložil… Co Tony udělal? Na čem se Mára a Tony nakonec dohodnou? Jaký objev docela uleví Karle? Jaké dárky má Vojta pro Věrku? A co mu udělá velkou radost?

Vítek přijede z práce docela utahaný, takže to poslední, nač by měl momentálně náladu, je neustálé dohadování Anežky a Michala. Na hašteření těch dvou už nemá kapacitu ani Iva, která řeší svou práci. Stále neví, jestli jít do rizika podnikání, nebo se nechat raději zaměstnat. A právě tohle dilema je příčinou dnešní nepovedené večeře… Co se stane? Jakou oporu má Iva v rodině? Co nakonec vyvede hladový Vítek? A jak si Michal a Anežka vychutnají tátu?

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 7. ledna od 18:25.

Share Tweet