Ulice

Ulice

Svérázné léčení, jiskření, tajné rande, těžké dilema, podfuk i velké hrozby. Co se stane v Ulici tento týden?

S humorem a láskou jde všechno líp. O tom vědí své nejen Peškovi, ale také Jana, Bára, Magda či Klímovi. Občas je třeba porvat se životem a osudu trochu napomoci, někdy na celé čáře prohráváme, jindy

S humorem a láskou jde všechno líp. O tom vědí své nejen Peškovi, ale také Jana, Bára, Magda či Klímovi. Občas je třeba porvat se životem a osudu trochu napomoci, někdy na celé čáře prohráváme, jindy se překvapivě vítězíme, podobně jako vaši staří známí z Ulice, Co je čeká tento týden?

Jak zatočit s viry a bacily? Amálie sází na alternativní medicínu a osvědčené bylinky. Vlastimil Pešek nedá dopustit na medikament nad medikamenty – slivovici. Má to ale malý háček. Tahle medicína může tak zachutnat, že jí najednou není stále dost… Jak se Amálii a Vlastimilovi vymkne léčení z rukou? Jakou divočinu by do nich nikdo neřekl? A jak si s nimi poradí rázná Marie?   

Jak si s námi osud občas pohrává? Milena Pumrová se už vidí v Gábinině salonu jako velká podnikatelka, která to všem natře. Veronice a Jitce opět začíná diktovat, jak to tam od teď bude chodit, ale tenhle pocit vítězství si moc dlouho neužije. V salonu se totiž znenadání objeví její konkurence s pěkně ostrými lokty, která s ní zamete takovým způsobem, že se v první chvíli nezmůže na slovo… Jakou lekci a od koho Pumrová dostane? Co všechno se v salonu rozpoutá? A jaké to má překvapivé dohry?   

Co může potěšit víc než shledání s přáteli, s nimiž jste naladěni na stejnou vlnu? Veronika a Patrik uspořádají přímo gurmánské hody, na které pozvou Blanku a Evžena. Nakonec dorazí jen samotná Blanka, která si to hodlá bez své drahé polovičky opravdu užít. Patrik i Veronika jen koukají, co v ní vězí, když to rozjede jako za studentských let. Bohužel ti dva netuší, čím si Blanka právě prochází, co všechno se skrývá za jejími hláškami a narážkami… Kdo dělá Blance peklo ze života? Jaké to má následky? A co je v přímém kontrastu s pohodou a štěstím Veroniky a Patrika? 

Není rande jako rande. Pro někoho je každá schůzka velkou výzvou a dobrodružstvím, jiný si naplno užívá rodící se vztah a lásku. Jana a Saša Beck i nadále úzkostlivě tají, že spolu chodí. Scházejí se jen v soukromí, což znamená nejen velkou konspiraci, ale také maskování, jež toho druhého naprosto odbourá. Tajnosti kolem svého rodícího se vztahu dělají i Bára s Frantou, jimž už zamilovanost kouká z očí… Jak to na ně praskne? Co podnikne kvůli Janě Saša Beck? A jak se provalí nový vztah Bruna?

Nakolik si všímáme lidí kolem sebe, jež denně míjíme? Poznáme, kdy se jedná jen o náhodné setkání, a kdy si nás někdo cíleně vyhlédne? Kristýna si díky náhodě zapamatuje tvář člověka, kterého si všimne ve své blízkosti i následujícího dne. Přestože ji to zarazí, s Denisem to vezmou s nadhledem. Jenže záhy se ukáže, že jejich vtípky o stalkingu zřejmě nejsou takovou fantasmagorií, jak ji myslí… Proč by se měli mít na pozoru? Co rozhodně není jen obyčejná náhoda?

Umíme odhadnout lidi kolem nás? Poznáme, kdy to myslí vážně a upřímně, a kdy to na nás jen hrají? Magda má opět plnou hlavu Prokopa. Znovu s ním stráví krásné odpoledne na skále, zase k sobě mají hodně blízko. Prokop ji pak doprovodí až před dům, a není to jen z galantnosti. Jenže Magdu stejně přepadnou další pochybnosti. Oprávněně? Jak poznat, co je pouze projev přátelství, a co už něco víc? Jak se vyznat v těch druhých, když se nevyznáme sami v sobě?    

Nenechte si ujít nové díly Ulice. Opět přinesou jiskření, lásku, humor i velké výzvy a zkoušky.

Share Tweet