Ulice

Ulice

Malý podfuk, drsná lekce, svérázné léčení i provalené rande. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3966. Jitka a Veronika se snaží ze všech sil zabránit tomu, aby se Milena Pumrová znovu usadila v salonu. Vypraví se proto za Ivou, aby ji přemluvily k pronájmu zadní místnosti. Podle nich by

Epizoda 3966. Jitka a Veronika se snaží ze všech sil zabránit tomu, aby se Milena Pumrová znovu usadila v salonu. Vypraví se proto za Ivou, aby ji přemluvily k pronájmu zadní místnosti. Podle nich by to bylo ideální spojení, jenže Iva má z vlastního podnikání stále obavy. Zato Milena Pumrová hýří sebevědomím a už se začíná znovu chovat, jako by jí salon patřil… Jakou lekci Gábinina máma nečekaně dostane? K jakému podfuku se uchýlí Jitka s Veronikou? Co se stane, když na sebe narazí exmanželé Pumrová a Mastný v hospodě? A co se nechce věřit Vítkovi?

Mezi Bárou a Frantou to jiskří čím dál víc. Jsou do sebe zamilovaní, užívají si to, ale nikam nespěchají. Aby nemuseli nikomu nic vysvětlovat, svůj vztah přede všemi pořád tají. Bára se svěří pouze Elen, jež se jejími historkami docela baví. Franta má na odpoledne a večer velké plány, ovšem ty mu částečně zhatí jedna nepředvídatelná věc… Jaké rande Franta vymyslí? Čím Báru nadchne? Kdo a jak jim trochu pokazí jejich schůzku? A jak se jejich vztah provalí?

Amálie se snaží kurýrovat nemocného Vlastimila osvědčenými prostředky alternativní medicíny. Ten její léčbu statečně snáší, ale to se nedá donekonečna, zvláště když nepřináší kýžený efekt. Vlastimil Pešek se proto rozhodne, že své léčení vezme do vlastních rukou. A hned se začnou dít divy… Jaký háček má Peškova osvědčená medicína? Jak se s Amálií rozjedou? A jak se je pokusí srovnat do latě rázná Marie? Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 11. ledna od 18:25.

Share Tweet