Ulice

Ulice

Nelítostné ultimátum, překvapivá opora, skrytá hrozba i nečekané návrhy. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3969. Blance je ráno hodně bídně. Naštvaný Adam ji už ale nešetří. Docela drsně ji setře kvůli včerejšku a bez obalu jí přizná, že by se ani nedivil, kdyby se Evžen sbalil a odešel. Blanku tím

Epizoda 3969. Blance je ráno hodně bídně. Naštvaný Adam ji už ale nešetří. Docela drsně ji setře kvůli včerejšku a bez obalu jí přizná, že by se ani nedivil, kdyby se Evžen sbalil a odešel. Blanku tím docela rozhodí, protože jí na Evženovi hodně záleží a nechce o něj přijít. Tím však pro Blanku následky včerejšího podlehnutí alkoholu nekončí… Proč se Blanka chytne se sestřičkou v ordinaci? Co je hodně náročné pro Kristýnu a Adama? Proč se Blanka večer sesype? A jak se k tomu všemu postaví Evžen?

Lumírovi se hodně stýská po Světlaně, i když před ostatními to nedává najevo. Emoce se v něm hromadí už docela dlouho, ale Lumír se snaží nepodléhat jim a fungovat kvůli Lexíkovi i svým blízkým. Dnes však dopadne poslední kapka. Lumír již neudrží nervy na uzdě a v bistru seřve prudící zákaznici takovým způsobem, že všichni jen koukají… Proč se Lumír neovládne? Jak mu překvapivě pomůže Mário? S jakým výsledkem? Proč si Nyklová dělá o Lumíra ještě větší starosti? A co na to Vendula?

Ota jen kouká, jak si Magda s Prokopem v kabinetu najednou notují. On sám si stále drží od Prokopa menší odstup, ale i nadále se snaží, aby kvůli němu nebylo v kabinetu dusno. Zatímco Prokop se živě zajímá o Otovy obrazy a tvorbu, Magda je zase zvědavá, co Prokopa tak baví při čtení písemek. Zároveň se osmělí k návrhu, který u ní leccos naznačuje… Co Magda navrhne Prokopovi? Jak Prokop znovu zaboduje u Landové? A čím ho Landová pověří?      

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 14. ledna od 18:25.

Share Tweet