Ulice

Ulice

Překvapivé návrhy, velká očekávání i úžasné novinky. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3989. Bára navrhne Janě, ať pozve odpoledne Sašu do Coolny a v rámci rozvolňování pravidel ho seznámí se svými přáteli. Jana moc nevěří tomu, že by to mohlo klapnout, ale nápad ji i tak

Epizoda 3989. Bára navrhne Janě, ať pozve odpoledne Sašu do Coolny a v rámci rozvolňování pravidel ho seznámí se svými přáteli. Jana moc nevěří tomu, že by to mohlo klapnout, ale nápad ji i tak nadchne. Zato Sašu tím později docela zaskočí, byť se to snaží nedat najevo. Jana však není jediná, kdo dnes překvapí partnera svým návrhem… Co navrhne Bára Frantovi? Jak dopadne seznámení Saši s Janinými přáteli? Kdo všechno do Coolny nakonec dorazí?

Pavel zajde hned ráno za Lumírem, aby mu nabídl pomoc s domem v Málkově. Lumír to tentokrát rád přijme, neboť ho tam čeká ještě docela dost práce. Jako další pomocník se vzápětí přihlásí i Mário, který dnes opravdu zaperlí. Napadne ho totiž, jak Lexíkovi vynahradit zrušený zájezd do Afriky… Co Mário vymyslí? Jak to vezme Vendula? A co na to řekne Lumír? K čemu ho to kupodivu inspiruje?

V bytě Karly a Máry není pomalu k hnutí kvůli rozloženým sušákům s prádlem. Karla by nejraději koupila sušičku, jenže na tu nejsou peníze, byť mají stále železnou rezervu. Tu chce ale Karla zatím nechat nedotčenou. Jak se později ukáže, sušička není jediný výdaj, který se u Karly a Máry začne zvažovat… Co Márovi navrhne Tony? Jak mu tím zavaří? A jakou velkou novinku má Mára pro Karlu?

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 11. února od 18:25.

Share Tweet