Ulice

Ulice

Drama při porodu, smrt, velké zvraty i nová postava. Co se stane tento týden?

V následujících dnech se některým vašim starým známým z Ulice převrátí život vzhůru nohama. Dojde k dramatickým zvratům, po kterých už nic nebude jako dřív, ať se již jedná o komplikace při porodu,

V následujících dnech se některým vašim starým známým z Ulice převrátí život vzhůru nohama. Dojde k dramatickým zvratům, po kterých už nic nebude jako dřív, ať se již jedná o komplikace při porodu, nečekaný skon, překvapivé vyústění krize ve vztahu, podlehnutí démonu alkoholu či žárlivost. Co přinesou nové díly Ulice tento týden?  

Jak se může nečekaně zvrtnout náš velký den? Mário je plný očekávání, neboť se má co nevidět narodit jeho dcera. Ája nechce nic ponechávat na náhodě, ani trpět při porodu, a tak se s lékaři dohodla na císařském řezu. Zároveň už má i své plány do budoucna, takové, o jakých Mário ještě netuší. Vše se ale změní ve chvíli, kdy na porodním sále dojde k nečekaným komplikacím… Co se stane? Jak vážné to je? Co bude dál s Ájou, Máriem a jejich dcerou, která má přijít na svět? Jaké zprávy z porodnice se dozví Nyklovi?

Jak se bránit proti útokům arogantních lidí, kteří si jdou tvrdě za svým? Blance se její dobrý skutek v podobě ošetření pacienta po pracovní době těsně před vánočními svátky proměnil v noční můru. U dotyčného pacienta totiž nastaly komplikace, jež si mohl sám přivodit nedodržováním pokynů od lékaře. Jenže pacient to nyní svádí na Blanku. Vylévá si na ní vztek, vyhrožuje jí, dělá cirkus v ordinaci, je čím dál agresivnější. Tentokrát na ni znovu zaútočí natolik drsně, že to Blanka už neustojí… K jakému incidentu dojde v ordinaci? Jaké to má následky? Jak se to podepíše na Blance a její psychice? O co dotyčnému pacientovi opravdu jde?

Co může zasáhnout víc než zjištění, že je konec, na který nejsme připraveni? Marie se trápí kvůli Jolaně, která dospěla k zásadnímu životnímu rozhodnutí. Obnovený termín jejich svatby to bohužel není. Oporou je Marii v těžkých chvílích hlavně Amálie, která věří, že nic není tak zlé, jak se zdá. Bohužel vzápětí dojde i na ni. Dozví se totiž zprávu, která ji překvapivě hodně zasáhne. Syn jí zavolá smutnou novinku o svém tátovi, jejím exmanželi… Co je pro Amálii velmi těžké? Co pro Marii? Jak vidí společnou budoucnost s Marií Jolana? A co nedokáže pochopit Vlastimil Pešek?

Čeho všeho je schopná drbna, která se chce pomstít? Iva má u Mileny Pumrové velký vroubek kvůli místnosti v salonu, kterou jí vyfoukla před nosem. Pumrová ji od té chvíle moc nemusí, zato její manžel Vítek jí je hodně sympatický. Teď Pumrová vycítí příležitost k malé ženské pomstičce. Vítek totiž přijde do hospody s hezkou, pěstěnou blondýnkou. A zdá se, že spolu mají docela důvěrný vztah… Kdo je tajemná blondýnka? Jak s touto informací Milena Pumrová naloží? A co to udělá se vztahem Vítka a Ivy?

Není nad to mít přátele, kteří mají dar dělat trapasy takřka za všech okolností, jako například Miloš. Stačí, aby Anče donesl pleťovou masku od Evy, a rázem je o sérii vtipných nedorozumění vystaráno. Jak na potvoru totiž za Ančou přijde také Šimon, bohužel ve chvíli, kdy ta se krášlí a kdy u ní je i Miloš. A nebyl by to Miloš, aby si neodpustil zasvěcený komentář, který se dá ale vykládat různě… Jak si ho vyloží Šimon? Co mu Miloš vlastně oznámí? Jak to změní Ančiny a Šimonovy plány? A jaké vtipné momenty tenhle trapas ještě odstartuje? 

Nenechte si ujít nové díly Ulice. Také v následujících dnech jsou plné dramatických situací, zvratů, humoru, lásky i obrovských emocí.  

Share Tweet