Ulice

Ulice

Velké trapasy i pokušení, rozchod a prozrazená tajemství. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3991. Bedřich básní od rána o cestě na Filipíny. Je z toho tak nadšený, že Alice nakonec souhlasí, byť na to nemá peníze. Od Bedřicha si to však zaplatit nenechá. Dohodne se s ním na půjčce,

Epizoda 3991. Bedřich básní od rána o cestě na Filipíny. Je z toho tak nadšený, že Alice nakonec souhlasí, byť na to nemá peníze. Od Bedřicha si to však zaplatit nenechá. Dohodne se s ním na půjčce, kterou mu začne splácet, jakmile se kovárna rozjede. Má to ale malý háček. Bedřich na rozdíl od ní netuší, jak zle na tom kovárna je a jaká je celá pravda o financování jejího rozjezdu… Co všechno Bedřichovi prozradí Anča? Co nakonec přizná Alice? Jaký trapas se stane Anče s Milošem a Šimonem? Proč se na ni Šimon vykašle?

Mikulka se ozve Márovi až dnes ráno. Rozhodně však neztrácí čas. Okamžitě si s ním dohodne schůzku, aby se kšefty začaly hýbat. Bohužel mu navrhne setkání v době, kdy by měl Mára hlídat malého, na což on samozřejmě zapomene. Přestože se Mára snaží působit sebevědomě, Mikulka hned vycítí jeho slabinu a zaútočí na ni… Jak Mikulka přitlačí Máru ke zdi? Jak moc Mára začne riskovat? A co je podezřelé Karle?

Amálie se snaží fungovat jako před svými zraněními, ale je to pro ni náročnější, než čekala. Ven vyjde jen s hůlkami, a tak jí i obyčejná chůze působí v zimním počasí docela velké problémy. To se neblaze podepisuje na její psychice. Velkou ťafku od života dostane také Marie, která se má sejít s Jolanou. Jejich schůzka se totiž nevyvine podle jejich představ a přání… Co se mezi nimi stane? Proč Jolaně dojde trpělivost? Jak rozetne krizi v jejich vztahu? A co je nebezpečné u Amálie?

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 15. února od 18:25.

Share Tweet