Ulice

Ulice

Špatné zprávy, zásadní rozhodnutí i velký podraz. Co přinese úterní díl?

Epizoda 3992. Miloš hned ráno prozradí Anče, že se včera potkal se Šimonem před jejím bytem. Když se navíc i pochlubí, co mu řekl, Anče je rázem všechno jasné. Podle ní jí to Miloš tak zavařil, že už

Epizoda 3992. Miloš hned ráno prozradí Anče, že se včera potkal se Šimonem před jejím bytem. Když se navíc i pochlubí, co mu řekl, Anče je rázem všechno jasné. Podle ní jí to Miloš tak zavařil, že už nemůže Šimonovi vůbec na oči. Velké překvapení čeká ráno také Alici. Bedřich totiž přehodnotí své plány a udělá něco, čím jí vyrazí dech… K čemu se Bedřich rozhodne? Jak moc to ovlivní život Alici a lidem kolem ní? A jak to spolu mají po včerejšku Šimon a Anča?

Lumír dělá svým blízkým čím dál větší starosti. Momentálně je opět schopný prospat celý den, což samozřejmě svede na počasí. Rodina ho v tom ale nenechá. Všichni se ho snaží postavit na nohy, samozřejmě po svém. Jenže na něco jsou i oni krátcí, podobně jako zamilovaný Mário v případě Áji… Co se stane? Co pořádně vyděsí Vendulu? Jaký podraz chystá na Mária Ája jen den před porodem? A co Mária docela zamrzí?  

Amálie se sice činí na rotopedu, ven se jí však po včerejšku nechce. Vlastimilovi přizná, že dokonce odložila i kontrolu u lékaře, aby předešla případnému zranění. Tomu se to moc nezdá, ale Amálie raději převede řeč na Marii, které nyní potřebuje jejich oporu… Jak na tom Marie je? Co si o tom myslí Vlastimil Peček? A jaká zpráva hodně zasáhne Amálii?

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 16. února od 18:25.

Share Tweet