Ulice

Ulice

Špatné zprávy, překvapivý trojúhelník i vzrůstající podezření. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 3994. Mário se objeví v bistru hned ráno celý zničený. Přestože strávil před porodnicí celou noc, žádné dobré zprávy odtud nenese. Než aby se užíral celý den o samotě na ubytovně, raději

Epizoda 3994. Mário se objeví v bistru hned ráno celý zničený. Přestože strávil před porodnicí celou noc, žádné dobré zprávy odtud nenese. Než aby se užíral celý den o samotě na ubytovně, raději normálně nastoupí na směnu. Nyklovi mu jsou velkou oporou, i když sami mají pořádně naloženo z vlastního soukromí… Proč se málem sesype Vendula? Jaké novinky z porodnice se nakonec Mário dozví? A kdo a jak ho nejvíc podpoří?

Adam to už doma přestává zvládat kvůli mámě, která pije každý den. Hned ráno mají docela nepříjemnou výměnu názorů, při níž si Adam již nebere servítky a mámě dává jasně najevo, co si o ní myslí. Další ťafku dostane Blanka vzápětí, když se na chodbě domu potká s Evženem. A to není zdaleka poslední nepříjemnost… Jak Evžen Blanku setře? Co je podezřelé už i sestře v ordinaci? Jaké nervy zažívá Adam před přijímačkami na vysokou? A čím ho překvapí Petra?

Snídaně u Klímových se neobejde bez dalšího sourozeneckého hašteření Anežky a Michala, díky kterému Vítek zjistí, kde a s kým Anežka včera odpoledne byla. Hned to Ivě vyčte, neboť má obavy, aby se Anežce nestalo něco podobného jako Báře. Ani jeden z nich si přitom nevšimne, jaké změny se s Anežkou dějí. Zato Pumrové nic neujde. Později nachytá samotného Vítka s atraktivní blondýnkou… Co překvapí na Anežce Ivu? Co se nečekaně semele v sesterském trojúhelníku? A jakou senzaci u Klímových začne větřit Pumrová?

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 18. února od 18:25.

Share Tweet