Ulice

Ulice

Výhrůžky, prozrazená tajemství i překvapivá sázka. Co přinese páteční díl?

Epizoda 3995. Blanka se ráno činí, aby si to u Adama vyžehlila. K snídani mu připraví palačinky, zajímá se, jak na tom je s přijímačkami. Adam je ale dost odtažitý a dobrou náladu jí oprávněně nevěří.

Epizoda 3995. Blanka se ráno činí, aby si to u Adama vyžehlila. K snídani mu připraví palačinky, zajímá se, jak na tom je s přijímačkami. Adam je ale dost odtažitý a dobrou náladu jí oprávněně nevěří. Souhlasí ovšem s rodinnou večeří, kterou chce Blanka na dnešní večer zorganizovat. Bohužel se jí to zase vymkne z rukou… Co se stane? Jaké peklo zažije Blanka v ordinaci? Co je pro sestru jasný signál, že se v ordinaci řítí do maléru? A co přinutí Luďka, aby změnil na Blanku a její pití názor?

Anežka do rána rozhodně nevychladne. Na první pohled je na ní znát, že je naštvaná. Navíc ostentativně nebere Báře telefon. Ivu zajímá, co se děje, avšak Anežka s ní o tom nehodlá mluvit. Jen naznačí, že ji Bára podrazila. O něco později uvidí rudě i samotná Iva. Pumrová, která k ní zajde na masáž, si ji totiž náležitě vychutná kvůli Vítkovi a blondýnce ze včerejška, s níž ho přistihne i dnes ráno… Co všechno Pumrová prozradí Ivě? Jak to Iva vezme? Co čeká Vítka po návratu z práce? A jak začne Bára řešit zhrzenou Anežku?

Tomáš dorazí ráno do školy, i když dnes neučí. Překvapené Magdě vysvětlí, že se s Prokopem chystají za Landovou kvůli dalším námětům studentů, konkrétně Petry. Tentokrát však u Landové překvapivě narazí, neboť půjde o problém, který se týká školní jídelny… Co Landová nechce ani slyšet? Jak se k tomu Tomáš a Prokop postaví? A čím Prokop pobaví Otu? Co ani on netušil?  

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 19. února od 18:25.

Share Tweet