Ulice

Ulice

Velké změny, drsné hádky i zásadní rozhodnutí. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 3996. Luděk splní, co slíbil. Hned ráno zajde k Blance, aby se o ni i vše ostatní postaral. Když uvidí, v jakém je stavu, důrazně jí doporučí, aby se do odpoledne dala dohromady, a pak sám

Epizoda 3996. Luděk splní, co slíbil. Hned ráno zajde k Blance, aby se o ni i vše ostatní postaral. Když uvidí, v jakém je stavu, důrazně jí doporučí, aby se do odpoledne dala dohromady, a pak sám začne minimalizovat škody způsobené jejím pitím. Začne v ordinaci, kde momentálně hrozí hned několik pořádných malérů… Co mu oznámí sestra? Proč začnou padat výpovědi? Jaké velké změny Luděk ihned iniciuje? Co na to Blanka? Co náhle spojuje Blanku a Marii? A jak dopadnou Adamovy přijímačky?

Mezi Prokopem a Magdou vládne stále napětí, ale Tomáš se postará hned ráno o prolomení bariér. Když mu Magda navrhne pomoc s přípravou pokrmů podle veganských receptů, nakonec to dopadne tak, že všichni tři skončí u ní v bytě, aby společnými silami navařili na zítřejší ochutnávku ve škole… Jaká tajemství vyplují na povrch? Co je podezřelé na Petřině chování? A co už Magda i Prokop hodně přeženou? Jak vygraduje jejich drsná hádka?

Zamilovaná Bára má plnou hlavu Franty. Když omylem vypere jeho oblečení, hned začne řešit s Janou, zda by mu neměla začít prát automaticky, když spolu nyní nejen bydlí, ale také chodí. Ráda by mu totiž dala najevo, že je pro ni víc než obyčejný spolubydlící… Co mu proto navrhne? Z čeho má ale hrůzu? Co na to Franta? Co jí doporučí Jana? A čím Jana hodně překvapí Bruna?  

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 22. února od 18:25.

Share Tweet