Ulice

Ulice

Prozrazená tajemství, nevybíravé útoky i velké změny. Co se stane tento týden?

Jak naši blízcí zareagují na prozrazená tajemství? Co koření lásku? A jak zvládnout radostné starosti? Zatímco Bára a Franta řeší hlavně svoji lásku, Mára se pustí do hodně riskantní hry. Do Blančina

Jak naši blízcí zareagují na prozrazená tajemství? Co koření lásku? A jak zvládnout radostné starosti? Zatímco Bára a Franta řeší hlavně svoji lásku, Mára se pustí do hodně riskantní hry. Do Blančina života už brzy zasáhne Luděk, ten Máriův, a nejen jeho, zase hodně ovlivní malá Sophinka. A pořádně rušno bude také u Magdy… Co přinesou nové díly Ulice tento týden?  

Čeho všeho jsou schopni agresivní šmejdi, aby dosáhli svého? Blančin problémový pacient se nezastaví před ničím ve snaze dostat z Blanky co nejvíce peněz jako odškodnění za zákrok, který podle něj zpackala. Přitom je dost dobře možné, že si za následné komplikace může on sám nedodržením doporučení a rad, jež v ordinaci od Blanky dostal. Na Blanku je toho už takhle ažaž. Již brzy se ke všemu dozví další jobovku, která ji znovu srazí do kolen. Dotyčný pacient totiž proti ní rozpoutá štvavou kampaň s jediným cílem – přitlačit ji ke zdi, aby začala platit… Co udělá? Co je docela silná káva už i na Blančina kolegu Patrika? Před čím ji varuje? A jak se k tomu postaví Luděk?   

Umíme říkat i nepříjemné pravdy tak, abychom s tím, koho se týkají, nevykopali válečnou sekeru? Magda a Prokop to spolu mají jako na houpačce. Navzájem se přitahují, ale jen co si k sobě najdou cestu, stane se něco, kvůli čemu se jeden z nich rychle stáhne zpět. Přestože to nyní vypadá na prolomení bariér, co nevidět to mezi nimi znovu pořádně křísne. Ti dva si řeknou přímo do očí věci, jež je již vzápětí hodně zamrzí... Znamená to definitivní tečku mezi nimi, nebo pročištění vzduchu a nový začátek? Co k sobě cítí? Jak toho druhého berou? A kdo přijde o něco později s velkým vyznáním?  

Jak ustát oficiální představení nového partnera rodičům? Franta si s tím hlavu nedělá, protože si je jistý, že jeho blízkým se Bára bude líbit. Zato Bára má z reakce rodičů velké obavy vzhledem k tomu, co má za sebou. Proto se do vzájemného seznámení příliš nehrne. Jenže shodou náhod je všechno jinak. Místo příjemného posezení s Liškovými čeká Frantu a Báru série trapasů, kdy si už nebudou jistí vůbec ničím… Jak je rodiče vypečou? Co všechno se přihodí? A jak to všichni zvládnou? Komu povolí nervy, kdo bude vyvádět, a kdo se naopak skvěle bavit?   

Kdo nás drží nad vodou, když nám je nejhůř? Kdo neváhá podat pomocnou ruku pokaždé, když to potřebujeme? Obvykle je to rodina či partner. U Mária to jsou Nyklovi, kteří ho přijali do rodiny, byť příbuzní nejsou. Stojí při něm i nyní, když prožívá jedno z nejhorších a zároveň i nejhezčích období svého života. Stal se tátou krásné dcery, bohužel je na to nyní sám… Co pro něj Nyklovi udělají? Co mu nabídne Lumír? Jak změní životy všech Máriova nádherná princezna, kterou pustí z porodnice domů? Kde má vlastně domov? A jak na tom je Ája?    

Jak zabezpečit rozrůstající se rodinu, aby člověk nemusel počítat každou korunu a mohl dopřát dětem i manželce to, po čem touží? Mára se kvůli tomu znovu ocitl na hraně. Doma lže a modlí se, aby se neprovalilo, co provedl. Mimo domov se činí, aby se mu co nejdříve zúročila jeho investice. Již brzy ho ale čeká hodně nepříjemné překvapení. Spoléhá totiž na člověka, který znovu předvede, jak nevyzpytatelný umí být… Proč v Márovi pořádně hrkne? V jakém maléru lítá? A jak z toho chce vybruslit, aby zůstalo vše utajeno?

Nenechte si ujít nové díly Ulice, které jsou plné humoru, lásky, napětí i dramat, přesně jak máte rádi.   

Share Tweet