Ulice

Ulice

Stěhování, vtípky, kalamita i pořádný šok. Co přinese středeční díl?

Epizoda 3998. Lumír překvapí Vendulu a mámu návrhem, že by jim nyní v bistru vypomáhal, zatímco Mário se bude starat na plný úvazek o dceru. Vendula to zpočátku odmítne, ovšem vzápětí na babiččin

Epizoda 3998. Lumír překvapí Vendulu a mámu návrhem, že by jim nyní v bistru vypomáhal, zatímco Mário se bude starat na plný úvazek o dceru. Vendula to zpočátku odmítne, ovšem vzápětí na babiččin popud změní názor. A je za to opravdu ráda, neboť Lumír se v obsluhování zákazníků kupodivu najde… Co si Nyklová a Vendula nemohou vynachválit? K čemu Vendula dospěje ohledně miminka? Co s ní a Ingrid udělá Máriova dcera? A na čem se Nyklovi jednomyslně shodnou?

Karla a Mára se stěhují do bývalého bytu Digi. I u nich vládne během stěhování slušný zmatek, kdy najednou nevědí, ve které krabici co mají. To je však to nejmenší vzhledem k tomu, co se stane, když se Luboš pustí do zapojování sušičky a oprav rozvodů vody… Jakou kalamitu Luboš způsobí? Jak to Karla a Věrka vezmou? A co je pro Vojtu docela velkým dobrodružstvím?    

Bedřich nelení a hned ráno pozve Frantu s Bárou na odpolední posezení do bistra. Těm dvěma nezbude než souhlasit, aby se vyhnuli dalším otázkám a nezavařili si ještě víc. To ale netuší, jak se na ně rodiče domluvili. Liškovi a Klímovi si své spiklenectví opravdu užijí, jenže později Bářiným rodičům zmrzne úsměv na rtu… Co je naprosto šokuje? Jak to vezmou? Jaké další těžké zkoušky čekají Frantu a Báru? A jaký trapas se stane Janě s fanynkami?

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 24. února od 18:25.

Share Tweet