Ulice

Ulice

Boj o vztahy i s démony a nečekané nabídky. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 4006. Pečenka s Martou se hned ráno zastaví za Janou pro nářadí, které u ní v pátek nechali. Marta okamžitě zaregistruje, že se s Janou něco děje. Ta jí přizná, že měla ve všem pravdu a že to

Epizoda 4006. Pečenka s Martou se hned ráno zastaví za Janou pro nářadí, které u ní v pátek nechali. Marta okamžitě zaregistruje, že se s Janou něco děje. Ta jí přizná, že měla ve všem pravdu a že to se Sašou skončila. Marta, Pečenka a později i Bára se snaží být Janě oporou, jak jen mohou, ale ta je kvůli rozchodu na dně… Co všechno udělá Saša, aby Janu získal zpět? Jak to s ní má? Kdo Janě nejvíc pomůže?

Ota by byl rád, kdyby mu Magda stála modelem, ale ta má na dnešek už jiné plány. Chce s Tomášem oslavit jeho včerejší svátek. Jakmile však Tomáš dorazí do školy, z oslavy rychle sejde. Místo toho ho Magda žene urychleně k lékaři. Zatímco Magda se stará o Tomáše, Landová pomáhá ze všech sil Prokopovi… Čím ho překvapí? O jaké dilema se mu postará? Jak se to týká Magdy? A co je s Tomášem?

Luděk dodrží svůj slib. Blanku hlídá, aby nepila, kontroluje její harmonogram, zároveň pro ni shání přes známé léky, aby to zvládli sami, bez pomoci odborníků. Blanka je ale na jeho manipulace už citlivá. Vadí jí jeho snaha mluvit jí opět do života… Jak zareaguje na léky, které jí Luděk přinese? Jaká úskalí má jejich užívání? Co a proč chtěl Blance zatajit Adam? A proč Blance večer povolí nervy?    

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 8. března od 18:25.

Share Tweet