Ulice

Ulice

Boj o život, šokující pravdy, překvapivé výzvy i drsné lekce. Co se stane tento týden?

Předvelikonoční týden je tu. V Ulici bude hodně bouřlivý a zvraty, jež nastanou, poznamenají životy spousty jejích obyvatel. Starousedlíky i ty, kteří se přistěhovali poměrně nedávno, čekají náročné

Předvelikonoční týden je tu. V Ulici bude hodně bouřlivý a zvraty, jež nastanou, poznamenají životy spousty jejích obyvatel. Starousedlíky i ty, kteří se přistěhovali poměrně nedávno, čekají náročné zkoušky, při nichž půjde o život i o lásku. A chybět nebude ani humor, bez kterého to v těchto dnech prostě nejde. Co přinesou nové díly Ulice tento týden?  

Jak tenká je hranice mezi účinnou pomocí a šikovnou manipulací s cílem mít naprostou moc nad tím, kdo je v nesnázích? Luděk se tváří, že mu nejde o nic jiného než o Blančino dobro. Pomáhá jí, aby se zbavila závislosti na alkoholu, zároveň ale obratně přetrhává její vazby s ostatními, aby ji měl jen pro sebe. Když to Blanka zjistí a vzbouří se, přijde z jeho strany tvrdý protiúder, který on sám nazve alkoholovou provokací… Co všechno jeho čin rozpoutá? Proč se začnou o Blanku strachovat i její nejbližší? Jakým peklem si všichni od té chvíle projdou?   

Dokážeme jít za tím, na čem nám opravdu záleží? Umíme překonat vlastní zábrany a postavit se čelem všem výzvám, které od života dostaneme? Irena Landová se rozhodne vzít vlastní štěstí za pačesy. Kolaudačního mejdanu u Prokopa hodlá využít k tomu, aby mu dala otevřeně najevo, co k němu cítí. Svým krokem inspiruje kupodivu i Magdu k něčemu, co by do ní nikdo neřekl a co by i pro ni samotnou bylo ještě před pár dny naprosto nemyslitelné… Která z nich nakonec stráví u Prokopa celou noc? A jaké to má následky?

Opravdu známe své přátele a blízké tak dobře, jak si myslíme? Poznáme, komu věřit, a před kým se mít na pozoru? Jana a Bára žijí v posledních dnech soudem s Marešem, jenž se bohužel nevyvíjí tak, jak doufaly. A právě v této době se Jana náhodou znovu setká s Marešem ve chvíli, která se ukáže jako zásadní nejen pro ni, ale také pro Sašu Becka a koneckonců i samotného Mareše… Jak tohle setkání dopadne? Co Jana až do dnešní doby netušila? A jak se to podepíše na vzájemných vztazích Jany, Saši a Mareše?

Jak se občas může zvrtnout zapíjení čerstvě narozeného potomka? Jaká tajemství při tom mohou vyplout na povrch? Lumír, Pavel a Mário konečně pořádně zapijí Máriovu dceru Sophinku. Tahle poklidná pánská jízda se ale nečekaně zvrtne v divokou pařbu, na níž tečou panáky proudem a jejíž následky začne vyšetřovat policie… Co všechno se odehraje osudného večera? Jaké tajemství se provalí? A kterého z výtečníků a proč si odveze policie?  

Kdy se vyplatí své děti chránit, a kdy naopak nechat na nich, aby samy rozhodly o svém osudu? Marie se snaží být Blance oporou, ale naočkovaná Luďkem vidí hlavního nepřítele v Evženovi. Jenže je to právě Evžen, komu Blanka zavolá SOS ve chvíli, kdy padne na úplné dno… Co se stane? Jaké chvíle hrůzy všichni zažijí do osudného volání o pomoc? A co nastane pak? Jak si nadcházející dny určitě nikdo z nich nepředstavoval? K jakým velkým zvratům dojde u Blanky a jejích blízkých? 

Nenechte si ujít nové díly Ulice v následujících dnech. Dojde v nich k obrovským zvratům a zásadním událostem, jež změní životy vašich starých známých.

Share Tweet