Ulice

Ulice

Ulice přivítá dvě herecká esa! Kdo a proč se objeví po boku Peškových?

Rovnou dvě nové postavy posílí v nadcházejících týdnech dějovou linku Peškových. Karel Heřmánek si v Ulici zahraje těsně po Velikonocích, pár dnů po něm se seriálu poprvé objeví Miloslav Mejzlík. Oba

Rovnou dvě nové postavy posílí v nadcházejících týdnech dějovou linku Peškových. Karel Heřmánek si v Ulici zahraje těsně po Velikonocích, pár dnů po něm se seriálu poprvé objeví Miloslav Mejzlík. Oba budou zábleskem neznámé minulosti Amálie Peškové a vzpomínkou na „harasovskou“ partu kolem Amálčina zesnulého exmanžela.

V únoru zaskočila Amálii Peškovou překvapivá zpráva – její bývalý manžel, nevěrník Jaromír Seidl, náhle zemřel. Brzy po jeho smrti se navíc ukázalo, že na Amálku myslel ve své poslední vůli. Odkázal jí chatu v Harasově, kam společně dlouhá léta jezdili. Amálie i Vlastimil Pešek si myslí, že by bylo nejlepší ji prodat. Jenže ještě před nabídnutím k prodeji Amálka touží Harasov navštívit. Výlet se uskuteční a přinese hned několik nečekaných událostí. Kromě nevyzpytatelného počasí, které celou situaci zkomplikuje, rozhodně stojí za zmínku překvapení v podobě souseda Zdeňka Kratochvíla v podání Karla Heřmánka. 

„Jsem tu rád. Ulice dnes natáčí v podstatě v naší ulici, takže jsem dnes ráno dorazil do práce pěšky. Navíc moje herecké kolegyně tady jsou zároveň kolegyněmi v mém divadle. Ostatně v našem věku už se stejně známe téměř všichni,“ komentoval svou návštěvu v seriálu Ulice Karel Heřmánek. Nečekané setkání v Harasově Amálku utvrdí v nostalgickém přemítání. A co když to navíc nebude jediný člověk, který z minulosti do Amáliina a Peškova života zasáhne? Brzy ji totiž kontaktuje i další člen „harasovské“ trojky Karel Chrpa, kterého ztvární Miroslav Mejzlík.

„Nabídka hrát v seriálu Ulice mě velmi potěšila, protože se vracím do party mých kamarádů a kolegů. V této době jsou to pro mě vzácná setkání. V divadlech se bohužel nepotkáváme už delší dobu. Navíc kdysi dávno jsme si s mojí skvělou kamarádkou Haničkou Maciuchovou říkali, že by bylo fajn, kdybychom se spolu v seriálu Ulice objevili. To už se teď bohužel nepodaří, ale věřím, že tu štafetu nesu dál za ni...“ říká Miloslav Mejzlík o svém účinkování v seriálu Ulice. Jak to všechno ovlivní Amálčino rozhodování o tom, jak s dědictvím naloží? A co na události kolem chaty a Amáliiny minulosti řekne Pešek, který se už brzy vrátí z lázní?

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. A pokud už se nemůžete dočkat, nové díly najdete týden dopředu na Voyo.

Share Tweet