Ulice

Ulice

Peklo kvůli závislosti, nepříjemné následky i velká pokušení. Co přinese páteční díl?

Epizoda 4025. Evžen přilítne nad ránem k Blance, aby jí pomohl. Zburcuje kvůli tomu pomalu celý barák, což mu je v tuto chvíli jedno. Přestože se mu Marie zpočátku snaží zabránit ve vstupu do bytu,

Epizoda 4025. Evžen přilítne nad ránem k Blance, aby jí pomohl. Zburcuje kvůli tomu pomalu celý barák, což mu je v tuto chvíli jedno. Přestože se mu Marie zpočátku snaží zabránit ve vstupu do bytu, Evžen se nedá. Blanka je na rozdíl od mámy ráda, když se Evžen konečně objeví. Ten díky tomu bohužel zjistí, jak zlé to s ní je… Co Blanka prozradí Evženovi? Jak velkou oporu v Evženovi má? Co se ani trochu nelíbí Marii či Luďkovi? A jak na tom je Adam?

Vilma Nyklová se hodně podiví, když zjistí, že Vendula přespala u Lumíra. To ale není jediné překvapení, o které se jí rodina postará. Vzápětí se Nyklová dozví o pánské jízdě Pavla a Mária, která se samozřejmě neobejde bez nepříjemných následků. Zatímco Mário je naprosto v pohodě a šťastný, že se Ája konečně vrací domů z nemocnice, u Pavla a Venduly to pořádně zabouří… Co Vendulu pekelně namíchne? Kdo a jak to od ní schytá? Co je podezřelé Vilmě Nyklové? A k čemu se náhle rozhodne Lumír?

Mikulka je už celý natěšený na velký kšeft, od kterého si hodně slibuje. Automaticky počítá i s Márou, respektive jeho penězi, ale ten se na to moc netváří. Mikulka proto trochu přitlačí na pilu, neboť už ví, co na Máru zabírá. Pro toho jsou ale momentálně mnohem důležitější jiné věci… Jak začne Mikulka tlačit na Máru? Čím Mára namíchne Karlu? Jak moc doma riskuje odhalení?

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 2. dubna od 18:25.

Share Tweet