Ulice

Ulice

Hledání ztraceného pokladu, návrat do minulosti i další přepadovka. Co přinese úterní díl?

Epizoda 4027. Mára se od rána marně snaží najít peníze, které mu tak záhadným způsobem zmizely z jeho skrýše. Až když Karla zmíní, že Vojta včera našel poklad, začne mu pomalu svítat. Vzápětí už

Epizoda 4027. Mára se od rána marně snaží najít peníze, které mu tak záhadným způsobem zmizely z jeho skrýše. Až když Karla zmíní, že Vojta včera našel poklad, začne mu pomalu svítat. Vzápětí už nenápadně vyzvídá na Vojtovi, kde poklad našel a co s ním udělal. Ovšem ten ho v tom jako správný pirát nechá pořádně vykoupat… Kdo a jak se pokusí Márovi pomoci s hledáním pokladu? S jakým výsledkem? Proč to Mára schytá od Karly? A čím Máru zaskočí Mikulka?

Amálie se vypraví s Jolanou na chatu, kterou jí odkázal zesnulý exmanžel. Docela se tohoto návratu do starých známých míst i své minulosti obává, protože netuší, co ji tam čeká. I ji samotnou pak překvapí, jak moc na ni zapůsobí, když opět stane na místě, kde kdysi bývala šťastná. Také Jolana má záhy co dělat, aby ukočírovala své emoce, neboť se nečekaně ozve Marie… Jak Amálie ustojí nápor na psychiku po příjezdu na chatu? Co ji hodně zaskočí? K čemu se rozhodne Marie? A jak se to podepíše na jejím vztahu s Jolanou?

Anežku se Svatkou zaujme nový Frantův post na sociálních sítích, ve kterém nabízí komparz na natáčení studentského filmu. Holky se toho okamžitě chytí a vypraví se za Frantou, aby se o natáčení dozvěděly víc. Zatímco holky by se rády dostaly do velké světa, Vítek řeší v práci velké ambice svého nadřízeného… Jak Franta zareaguje na další přepadovku Anežky a Svatky? K čemu to podnítí holky? A čím Vítek překvapivě zaboduje u šéfa? 

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 6. dubna od 18:25.

Share Tweet