Ulice

Ulice

Nečekaná setkání, překvapivá přiznání i nepříjemný trapas. Co přinese středeční díl?

Epizoda 4028. Marie a Jolana nemohou v noci zabrat. Když se Jolana zajde napít do kuchyně, dají se do řeči jako za starých časů, byť je to mezi nimi hodně křehké. Konečně si v klidu vše vyříkají.

Epizoda 4028. Marie a Jolana nemohou v noci zabrat. Když se Jolana zajde napít do kuchyně, dají se do řeči jako za starých časů, byť je to mezi nimi hodně křehké. Konečně si v klidu vše vyříkají. Navzájem si přiznají, jak moc litují toho, co se stalo. Ráno čeká nejen je, ale hlavně Amálii velké překvapení. Zastaví se u nich totiž soused, se kterým se Amálie léta neviděla a který jí leccos prozradí… Jak to spolu mají Jolana a Marie? Proč jim Amálie promluví do duše? Co Amálie přizná Zdeňkovi? Co se od něj dozví? A co jí navrhne?

Nyklové to nedá. Jakmile se potká s Lumírem, začne vyzvídat, kdy zase přijede Ingrid. Vzápětí ale převede řeč na Vendulu, kolem které by nejraději chodila po špičkách a k žádné práci ji nepustila. Jenže právě tohle Vendula nechce. Tátu později Vendula ujistí, že se cítí výborně a že na sebe dá pozor. Mnohem hůř než ona je na tom překvapivě Mário… Co se děje s Máriem? Proč si o něj všichni začínají dělat starost? A jak vystartuje po Lumírovi Pumrová?

Anežka se Svatkou začnou po škole realizovat svůj velký plán, jak přesvědčit Frantu, aby je dostal na jím avizované natáčení. Holky si na sobě dají opravdu záležet. Oblečení i šminky od Svatčiny tety udělají své. Jenže nebyly by to ony, aby se jim další útok na Frantu zase pořádně nezvrtnul… Co se stane tentokrát? Jak to odskáče Anežka? Proč bude u Klímových pořádné dusno? A co se ani trochu nelíbí Vítkovu šéfovi?   

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 7. dubna od 18:25.

Share Tweet