Ulice

Ulice

Vyřizování účtů, šokující návrh i záchrany na poslední chvíli. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 4029. U Klímových je dusno i po ránu. Zhrzená Anežka odmítá se všemi komunikovat, protože si myslí, že se baví na její účet. Táta jí promluví do duše, neboť chápe, jak se cítí. Zároveň jí ale

Epizoda 4029. U Klímových je dusno i po ránu. Zhrzená Anežka odmítá se všemi komunikovat, protože si myslí, že se baví na její účet. Táta jí promluví do duše, neboť chápe, jak se cítí. Zároveň jí ale doporučí, aby šla do sebe a uvědomila si, co udělala Báře. Právě Bára by si s ní ráda vše v klidu vyříkala, jenže Anežka jí nedokáže její domnělou zradu odpustit… Jak to od Báry nakonec schytá? Jak si to odnese i Michal za své vydírání? Čím Vítka nepříjemně překvapí šéf? Jaké morální dilema kvůli němu Vítek začne řešit?

Vilma Nyklová si nemůže pomoct. Stále vymýšlí, jak Lumíra a Ingrid popostrčit, aby se dali dohromady. Dokonce už má i plán, jak jim zařídit hezký večer. Lumíra však momentálně zajímá mnohem víc Mário, jenž je tak vyčerpaný, že pomalu usíná vestoje. Je to s ním už natolik zlé, že Lumír za něj vezme zbytek směny, aby si něco neudělal… Co je pro Mária záchrana za pět minut dvanáct? Jak Pumrová začne znovu balit Lumíra? Kdo a jak jí to překazí tentokrát? A jak to spolu mají Lumír a Ingrid? Co oba dva zaskočí?

Šimon pozve Anču na dodatečnou oslavu jejích narozenin do hospody, kde na ně náhodou narazí Bedřich s Alicí. Anča je hned pozve ke stolu, aby to oslavili společně. Přestože se zdá, že stráví příjemný večer, vše se zvrtne ve chvíli, kdy Alici osloví cizí muž. V Bedřichovi to začne okamžitě vřít a je po zábavě… Proč se Bedřich neovládne? Jakou to má dohru? Jak se provalí Alicino tajemství před Šimonem? A čím Šimon šokuje Anču?       

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 8. dubna od 18:25.

Share Tweet