Ulice

Ulice

Velké výzvy, nepříjemné ťafky i obrovská pokušení. Co přinese páteční díl?

Epizoda 4030. Lumír se snaží ráno vyklouznout nenápadně z bytu, než Ingrid vstane. Očividně by se rád vyhnul debatě o včerejším večeru, jenž nabral nečekaný směr. Ingrid by ale ráda věděla, na čem je,

Epizoda 4030. Lumír se snaží ráno vyklouznout nenápadně z bytu, než Ingrid vstane. Očividně by se rád vyhnul debatě o včerejším večeru, jenž nabral nečekaný směr. Ingrid by ale ráda věděla, na čem je, a tak s ním později tohle téma stejně otevře. O tom, co se mezi nimi odehrálo, nemá tušení Vilma Nyklová, která by byla moc ráda, kdyby se ti dva dali dohromady… Jak to spolu Lumír a Ingrid doopravdy mají? Splní se Nyklové její obrovské přání? Co je docela velká ťafka pro Pumrovou? A co překvapí Pavla?

Šimonovi to prostě nedá. Hned ráno otevře téma, které ho momentálně enormně zajímá – erotickou linku. Podle něj je to skvělá příležitost k další tematické fotoreportáži. Jen by potřeboval kontakt na ty správné lidi. Anče se do toho moc nechce, ale nakonec slíbí, že požádá o kontakty Alici… Jak na to Alice zareaguje? Co je podezřelé Bedřichovi? Co ve vztahu s Alicí nezvládá? A čemu nakonec neodolá?   

Mikulka má pro Máru zásadní zprávu. Konečně spustí avizovaný velký kšeft, což znamená, že od Máry potřebuje několik set tisíc jako investici. Takový ranec ale Mára nečeká. Podle toho samozřejmě vypadá i jeho reakce. Ta se ani trochu nelíbí Mikulkovi, jenž s jeho penězi už počítá… Jak Máru přitlačí ke zdi? Jaké to má následky? Čím Luboš namíchne Věrku, zato hodně nadchne Vojtu? A co na tom vadí Márovi?         

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 9. dubna od 18:25.

Share Tweet