Ulice

Ulice

Kruté pravdy, nervy na pochodu i nečekané komplikace. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 4031. Alice se ráno zeptá Bedřicha, kdy přijde z práce domů, aby se podle toho zařídila. Ten za tím už ale vidí její další tajnosti. Přestože oba dva touží po novém začátku, Bedřich již Alici

Epizoda 4031. Alice se ráno zeptá Bedřicha, kdy přijde z práce domů, aby se podle toho zařídila. Ten za tím už ale vidí její další tajnosti. Přestože oba dva touží po novém začátku, Bedřich již Alici nedůvěřuje. Ta sice dělá vše pro to, aby jim to ve vztahu klapalo, jenže Bedřich si nemůže pomoct. Znovu jí projede mobil, avšak tentokrát se to neobejde bez následků… Jakou lavinu spustí Alicino přistižení Bedřicha? Čeho bude Bedřich záhy litovat? A co přizná Milošovi či Anče s Evou?

Jana je před zítřejším soudem docela rozhozená. Potřebovala by oporu, ale Saša s ní k soudu jít nechce kvůli novinářům. Snaží se ji v tom úplně nenechat, jenže to, co jí navrhne, je pro ni žalostně málo. Soud řeší také Mareš, kterému právě kvůli Janě a Sašovi opět povolí nervy. Bohužel je to pravý opak chování, jež mu doporučuje jeho advokát… Co je na Rajnera už docela silná káva? Koho a s jakým výsledkem Jana požádá, aby ji u soudu podpořil? A jak na tom je Bára?  

Vojta se o víkendu na hřišti zraní. Přestože se zdá, že žádné problémy mít nebude, v noci už bolestí nemůže spát, takže s ním Mára raději zajede na pohotovost. To ale není jediný problém, který musí vyřešit. Urychleně potřebuje sehnat peníze pro Mikulku, což není tak jednoduché, jak si představoval… Jak se Márovi začne všechno komplikovat? Jaké ultimatum mu dá Mikulka? A co je s Vojtou?

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 12. dubna od 18:25.

Share Tweet