Ulice

Ulice

Poprask u soudu, nebezpečný vabank i překvapivé doznání. Co přinese úterní díl?

Epizoda 4032. Jana i Bára jsou ráno hodně nervózní kvůli soudnímu jednání, na němž by Jana měla svědčit. Obě vědí, že půjde o všechno. Pokud Jana u soudu selže a rozklepou se jí kolena kvůli Marešovi,

Epizoda 4032. Jana i Bára jsou ráno hodně nervózní kvůli soudnímu jednání, na němž by Jana měla svědčit. Obě vědí, že půjde o všechno. Pokud Jana u soudu selže a rozklepou se jí kolena kvůli Marešovi, je celkem jisté, že se spravedlnosti nedomohou. Nervózní je také Mareš, jenž začne Janě okamžitě vyhrožovat, jen co se s ní náhodou potká o samotě na chodbě… Jak Jana zvládne svědeckou výpověď? Jakými zbraněmi zaútočí Marešův advokát? K jakému poprasku u soudu dojde? A kdo je pro Janu skutečnou oporou v těžkých chvílích?

Mára má nervy na pochodu, i když se snaží tvářit, že se nic neděje. Karla ráno řeší hlavně Vojtovo focení ve škole, do kterého k Vojtově nevoli začne zasahovat Věrka, takže pořádně nezaregistruje, co se děje s Márou. Jen co je doma vzduch čistý, Mára se pustí do shánění peněz pro Mikulku, byť to včera vypadalo, že jde od toho. Také Mikulka už vychladl a očividně mu začíná téct do bot… Jak chce Mára sehnat potřebný obnos? Co kvůli tomu podnikne a riskuje? Jak Mikulka otočí, aby z Máry dostal potřebný vklad? A čím Máru zaskočí Karla? Co objeví?

Nyklová si dělá starost o těhotnou Vendulu. Neustále ji pozoruje a zkoumá, jak jí je, což Vendule na klidu samozřejmě nepřidá. Ke všemu řeší nejen babičku, ale také Mária, který usíná v práci vestoje. Přestože Mário tvrdí, jak je nyní šťastný, rozhodně tak nevypadá… Co Mário přizná Vendule? Co musí skousnout Pumrová, která chce sbalit Lumíra? A jak si půjde za svým Nyklová ohledně Lumíra a Ingrid?  

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 13. dubna od 18:25.

Sledujte pět dílů Ulice dříve než v TV na Voyo.

Share Tweet