Ulice

Ulice

Výbuchy vášní i emocí, hořké odmítnutí a velká překvapení. Co přinese páteční díl?

Epizoda 4035. Kalina přijde ráno do kabinetu s nádhernou kyticí pro Landovou k jejímu svátku. Ostatní se k němu s gratulací rádi přidají, neboť si nevšimli, že dnes slaví Ireny. Shodou náhod předává

Epizoda 4035. Kalina přijde ráno do kabinetu s nádhernou kyticí pro Landovou k jejímu svátku. Ostatní se k němu s gratulací rádi přidají, neboť si nevšimli, že dnes slaví Ireny. Shodou náhod předává Landové kytici Prokop, který do ní narychlo vloží i jednu proteinovou tyčinku. Pro Irenu je to další signál, že na ni myslí, a rozhodne se jít na věc, aby vztah s ním posunula o pořádný kus dál… Co je pro Landovou hodně studenou sprchou? Jak dopadne Magdino rande s Tomášovým kolegou? A jak se zvrtne její vyřizování účtů s Prokopem?

Marie se zastaví za Amálií hned ráno, aby ji ujistila, že má o její chatu opravdu zájem. Amálie jí přislíbí, že jí zděděnou nemovitost prodá, ovšem vzápětí začne couvat. S pochybnostmi se svěří Karlovi, kterému zruší víkendovou prohlídku pro dalšího zájemce o koupi. Zatímco Marie probírá s Jolanou již kupní cenu a kde peníze sehnat, v Amálii dozrává celkem zásadní rozhodnutí… Co Amálii doporučí Karel? Jak se nakonec rozhodne? Co to udělá se vzájemnými vztahy? A co je podezřelé Kaštanovi?

Máma má pro Báru dopis, který jí přišel do Libverdy, a tak toho využije, aby pozvala ji i Frantu na oběd nebo večeři, jak se jim to bude hodit. Bára se snaží ze setkání vykličkovat, jak jen může, ale Franta ji znovu překvapí. Velké překvapení čeká také Janu. Postará se jí o ně Saša, jenž má opět co žehlit… Jak Franta zareaguje na pozvání Bářiných rodičů? Co udělá pro Janu Saša? Čím ji zase okouzlí?

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 16. dubna od 18:25.

Sledujte pět dílů Ulice dříve než v TV na Voyo.

Share Tweet