Ulice

Ulice

Boj s démony, zásadní rozhodnutí i překvapivá razie. Co se stane tento týden?

V Ulici zase přituhuje, a to hlavně u Máry, Jany nebo Blanky. Velké dilema začnou řešit Bára s Frantou či Bedřich. Hodně veselo bude například u Klímových. Co přinesou nové díly Ulice tento týden?  

K

V Ulici zase přituhuje, a to hlavně u Máry, Jany nebo Blanky. Velké dilema začnou řešit Bára s Frantou či Bedřich. Hodně veselo bude například u Klímových. Co přinesou nové díly Ulice tento týden?  

Kam až dokážeme zajít při vidině velkého a snadného výdělku? Co všechno obětujeme, jen abychom zabezpečili rodinu podle vlastních představ? Mára se pohybuje kvůli kšeftům s Mikulkou již nějakou dobu na hraně zákona. Teprve teď mu však natvrdo dojde, do jak velkého průšvihu se namočil. Přitom netuší, že je to ještě mnohem horší, než si myslí… Co Mára až nyní zjistí? K jaké zásadní události dojde? Co je podezřelé Jirkovi Hermanovi? Jak spadne klec?   

Jak náročný je návrat do reality všedních dnů, když jste si sáhli na dno a bojovali o vlastní život? Blanka má za sebou hodně náročné období. Hrobníkovi sice utekla z lopaty, ovšem vyhráno zdaleka nemá. To si uvědomuje nejen ona samotná, ale také její blízcí. Všechny nyní zajímá to nejpodstatnější – co bude dál? Dopadne to jako v únoru, když se vrátila z detoxu, nebo to nyní bude jinak? Jak Blanku změnila traumatická životní zkušenost? A jaké je její shledání s rodinou, Evženem či s Luďkem, kvůli kterému si prošla peklem?

Co může vězet za náhlým zájmem novinářů? Kdy by se měl mít člověk před nimi na pozoru? Janu před novináři průběžně varuje Saša, protože z vlastní zkušenosti ví, čeho všeho jsou někteří z nich schopní kvůli úlovku sólokapra. Teď pozná i samotná Jana, jak neodbytní dokážou někteří pisálci být. Byť se jeden z nich tváří nevinně a ptá se na soud s Marešem, má to malý háček – rozhodně nepostupuje podle pravidel. Oč mu jde především? Proč by se měla mít Jana na pozoru? Co je hodně podezřelé? A jak se to podepíše na vztahu Jany a Saši?  

Čeho všeho je schopný mladý, ambiciózní nadřízený, aby vykazoval před vedením co nejlepší výsledky svého oddělení? Vítkův šéf je učebnicovým příkladem dravce, který si jde za každou cenu za svým. Podřízení jsou jen figurkami na jeho šachovnici. A podle toho se k nim i chová. Umně je štve proti sobě, teď navíc vypluje na povrch, jak zákeřný při tom dokáže být… Co udělá? Proč by si na něj měli dávat Vítek i Dita velký pozor? A jak mocnou zbraní jsou pro něj prémie jeho podřízených? 

Kdy rodiče své dítě chrání a podporují, a kdy ho naopak svazují a omezují svými strachy? Bára řeší velké dilema, jež se týká nejen jí samotné, ale také jejích blízkých. Má kývnout na nabídku snů, kvůli které by se jí život převrátil vzhůru nohama, anebo neriskovat a nechat vše při starém? Zatímco její máma preferuje druhou variantu, protože o ni má velký strach, táta to vnímá trochu jinak… Který názor zvítězí? Co si o tom myslí Franta? Jaké velké dilema najednou řeší?

Nenechte si ujít nové díly Ulice v následujících dnech. Přinesou další velké zvraty, napětí i humor, přesně jak máte rádi.  

Sledujte pět dílů Ulice dříve než v TV na Voyo.

Share Tweet