Ulice

Ulice

Zraňující odmítnutí, nečekané nabídky i nebezpečná hra. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 4036. Anča ráno na Magdě hned pozná, že se něco děje. Ta jí přizná, co se v pátek stalo mezi ní a Prokopem. Zároveň ji ujistí, že to bylo poprvé a naposledy, a to nejen kvůli samotnému

Epizoda 4036. Anča ráno na Magdě hned pozná, že se něco děje. Ta jí přizná, co se v pátek stalo mezi ní a Prokopem. Zároveň ji ujistí, že to bylo poprvé a naposledy, a to nejen kvůli samotnému Prokopovi, jehož jednání ji i nadále štve, ale také kvůli Ireně, která pořád věří, že by se s Prokopem mohli dát dohromady. Když se pak Magda s Prokopem setká ve škole, Ota nestačí zírat, jak se k sobě ti dva chovají… Jak to spolu Magda a Prokop teď mají? Co se dozví Ota? Co je další obrovskou ťafkou pro zamilovanou Landovou? A proč si Magda začne připadat jako na grilu?

Jana a Saša mají hezké ráno zamilovaných, jež si oba dva užívají. Saša si Janu královsky hýčká, ta je opět šťastná a zamilovaná až po uši. Jenže tahle pohoda jim moc dlouho nevydrží. Janu totiž odchytí před bistrem vtíravý pisálek z bulváru, který Sašu pořádně znervózní. A nervóznější by byl určitě ještě víc, kdyby tušil, jakého sólokapra dotyčný už má… Co Jana a Saša netuší? Co zavání velkým skandálem? A co šokuje Báru i její blízké? Jaké velké dilema musí najednou řešit?

Veronika se zastaví za Adamem a Evženem s dobrotou, kterou žádný z nich neodmítne. Všichni tři jsou docela napjatí kvůli zítřejšímu návratu Blanky z detoxu. Adam automaticky počítá s tím, že mámu přivítají společně s Evženem, ale ten už má jiné plány, které nejen Adama docela zarazí… Čím Evžen překvapí Adama i Veroniku? Jak nyní vnímá svůj vztah s Blankou? A jak si chce Adama a Kristýnu koupit Luděk? 

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 19. dubna od 18:25.

Sledujte pět dílů Ulice dříve než v TV na Voyo.

Share Tweet