Ulice

Ulice

Policejní razie, smutné konce i kruté prozření. Co přinese páteční díl?

Epizoda 4040. Jen co Tony dorazí ke Coolně, okamžitě se namíchne kvůli tomu, co objeví venku v popelníku. Najednou se mu všechno spojí dohromady. Schválně si počká na Bruna a došlápne si na něj kvůli

Epizoda 4040. Jen co Tony dorazí ke Coolně, okamžitě se namíchne kvůli tomu, co objeví venku v popelníku. Najednou se mu všechno spojí dohromady. Schválně si počká na Bruna a došlápne si na něj kvůli dealování trávy. Na rozdíl od těch dvou má Mára naprosto pohodové ráno. Ani jemu však dobrá nálada moc dlouho nevydrží… Co Márovi přizná Mikulka? Z čeho je Mára na mrtvici? Jaké udělá protiopatření? Jak spadne klec a s jakými následky pro Máru? A co se odehraje mezi Brunem a Tonym?

Blanka se začne hned ráno balit na statek, kam s Adamem večer odjíždějí. Syn ji ale po včerejšku už nešetří, i když se snaží nebýt nepříjemný. Jenže neustále naráží na problémy způsobené jejím pitím. Pro Blanku je to nyní hodně těžké. Ke všemu zřejmě přišla o člověka, na kterého spoléhala nejvíc… Proč se Blanka neubrání slzám? S čím se svěří Veronice? Čím ji dostane Kristýna? A co musí skousnout Adam?

Alice se zastaví u Bedřicha hned ráno, aby udělali poslední tečku za jejich vztahem. Ani jednoho z nich to netěší, ale je jasné, že spolu už být nemohou. Bedřicha však nedostane jen setkání s Alicí. Začíná řešit i jedno docela nepříjemné vyšetření, na které se chystá po víkendu… Jak Bedřich a Alice ustojí dnešní shledání? Čím Bedřicha moc nepotěší Martin? A jakou překvapivou oporu v sobě navzájem najdou Franta a Bedřich?

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 23. dubna od 18:25.

Sledujte pět dílů Ulice dříve než v TV na Voyo.

Share Tweet