Ulice

Ulice

Drsná léčba, překvapivé nabídky, velká rozhodnutí i obrovské obavy. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 4041. Blanka, Adam a Marie se vrátí ze statku až dnes ráno, navíc se zpožděním, takže u Blanky doma panuje docela velká nervozita. Hlavním důvodem je však Blančin nástup na léčbu ve

Epizoda 4041. Blanka, Adam a Marie se vrátí ze statku až dnes ráno, navíc se zpožděním, takže u Blanky doma panuje docela velká nervozita. Hlavním důvodem je však Blančin nástup na léčbu ve stacionáři, kterého se očividně obává. Máma i Adam se jí snaží být oporou, ovšem na tohle jsou krátcí. Blanka navíc bojuje i s absťákem, což o víkendu okamžitě poznal Denis… Jak náročný je pro Blanku první den léčby ve stacionáři? Co to s ní udělá? K čemu se rozhodne Kristýna? A čím Kristýnu, Adama i Denise překvapí Luděk?   

Franta se zastaví hned ráno za Bedřichem s novinkou, kterou mu vyrazí dech. Napadne ho totiž, že by jel do Vietnamu s ním, pokud by se stihlo vše zařídit. Pro Bedřicha to je zpráva dne, byť to skýtá jistá úskalí. Zatímco Bedřich plánuje svoji výpravu snů, Alice řeší hlavně práci. I ona ale dostane nečekanou nabídku… Co Alici navrhne Dan? Jak se vyvine spolupráce Aliciny kovárny a Bedřichovy dílny? A jak dopadne Bedřichovi obávané vyšetření na urologii?

Tonda Hložánek si přijde postěžovat Lumírovi, jak to má nyní bez Áji a Mareše na radnici náročné. Zatímco Mareše již odsoudili, Áju čeká soud zítra. Dost se ho obává nejen kvůli tomu, že její advokát prohrál právě soud s Marešem, ale i kvůli jinému rozsudku, při kterém nebyl brán zřetel na to, že obviněná je mámou… Čeho se Ája hrozí? Co se nezdá Vilmě Nyklové na těhotné Vendule? A jak pokračuje Milena Pumrová v balení Lumíra?

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 26. dubna od 18:25.

Sledujte pět dílů Ulice dříve než v TV na Voyo.

Share Tweet