Ulice

Ulice

Kruté pravdy, náročný boj, ortel, vášeň i velké zvraty. Co se stane tento týden?

V Ulici to začíná pěkně houstnout hned na několika frontách. Spousta vašich starých známých bruslí na tenkém ledě, který ten nápor už nevydrží. Náročné chvíle čekají nejen Janu a Báru, ale také Áju a

V Ulici to začíná pěkně houstnout hned na několika frontách. Spousta vašich starých známých bruslí na tenkém ledě, který ten nápor už nevydrží. Náročné chvíle čekají nejen Janu a Báru, ale také Áju a Mária, Blanku a její blízké, Vítka či Irenu Landovou. Magda a Prokop opět popustí uzdu své vášni, u Liškových nastává pověstné ticho před bouří. Co přinesou nové díly Ulice tento týden?  

Čeho všeho jsou schopní někteří bulvární pisálci kvůli šťavnatému odhalení? Co dokážou rozpoutat v životech těch, na které se zaměřili, i jejich blízkých? Vztah Jany a Saši prochází náročnou zkouškou od chvíle, kdy se o ně začal zajímat bulvár. Janě i Sašovi tečou nervy, protože to vypadá na štvanici, jež hned tak neskončí. Navíc začínají vyplouvat na povrch věci, které jsou jasným signálem toho, že nic není takové, jak se zdá… Co hodně raní Janu? Co náhodou odhalí Bára? Kde je pravda, a co je jen šikovná manipulace s fakty či city?

Jak porazit své démony a získat nazpět starý život? Máme na to dostatek sil, vůle a odhodlání? Blanka se snaží zatočit se závislostí na alkoholu a lécích, ale je to pro ni mnohem těžší, než by komukoliv přiznala. Musí bojovat nejen s chutí znovu se napít, ale i s nedůvěrou svých blízkých, jež je pro ni hodně zraňující, či jejich přílišnou péčí, která má u ní opačný efekt, než jaký je záměr… Jak Blanka a její blízcí zvládnou další těžkou zkoušku? V kom Blanka najde obrovskou oporu? Od koho dostane takové kapky, že znovu začne myslet na alkohol? A jaká skrytá hrozba kolem ní znovu obchází?

Nakolik nám dokáže zkomplikovat život zlomené srdce či vzájemná přitažlivost, jíž se nedá odolat? Přestože se Irena Landová, Magda i Prokop snaží budit zdání, že se nic neděje, pod povrchem to pořádně vře. Stačí, aby se spolu ocitli na jednom místě, a z náznaků je hned jasné, že ani jeden z nich to nemá tak srovnané, jak se tváří a jak by si přál. Pak už stačí málo, aby se věci daly znovu do pohybu směry, z nichž kouká jeden malér za druhým… Co všechno a jak praskne? Kdo a jak vstoupí do tohoto trojúhelníku? A co by si vlastně Landová, Magda i Prokop ve skutečnosti přáli? 

Co a kdo je pro nás v životě nejdůležitější? Jak poznat, které city jsou opravdové, a co je jen přetvářkou pro okolí? Ája a Mário se dostali do bodu, kdy se rozhoduje o jejich dalších životech. U soudu má padnout rozsudek, jenž může poslat Áju do vězení, což je nejen pro ni tou nejhorší noční můrou. Dokonce i Nyklovi jí fandí, aby vše dobře dopadlo a aby Sophinka měla nastálo svou mámu. A právě v den vynešení ortelu nad Ájou se Mário odhodlá k velkému činu, takovému, že i Áju naprosto vykolejí… Co a s jakými následky Mário udělá? Jak Áje dopadne soud? Kdo se bude radovat z jeho výsledku?

Co je oprávněná výtka ze strany nadřízeného, a co rafinovaný útok na lidskou důstojnost? Jak dokáže s člověkem zamávat šéfova cílená snaha podkopat jeho sebevědomí? Vítek je odhodlaný ustát, jak se k němu Havelka chová od jejich posledního incidentu kvůli Ditě. Bohužel to je pro něj čím dál náročnější. Havelka nevynechá jedinou příležitost, aby se po něm nepovozil a neznepříjemnil mu život. Dovoluje si vůči němu stále víc a víc, ale dělá to tak chytře a inteligentně, že Vítek o sobě začíná nebezpečně pochybovat, což se podepisuje i na jeho rodině… Co je už docela na hraně? Co šéfovo jednání dělá s Vítkem? A jak to ovlivňuje jeho rodinu?

Nenechte si ujít nové díly Ulice! Přinesou obrovské zvraty, dramatické momenty, romantiku, zklamání, vášeň, hodně těžké zkoušky i krásné a humorné chvíle. Tento týden to prostě bude v Ulici zase pořádně nabité.   

Sledujte pět dílů Ulice dříve než v TV na Voyo.

Share Tweet