Ulice

Ulice

Velké podpásovky, šokující pravdy i nečekané hrozby. Co přinese středeční díl?

Epizoda 4043. Mário nyní prožívá jedny z nejhorších okamžiků svého života. Vendula ho brzy ráno nachytá spícího v přípravně, takže má hned co vysvětlovat. Později u něj ještě víc přituhne. Ája se za

Epizoda 4043. Mário nyní prožívá jedny z nejhorších okamžiků svého života. Vendula ho brzy ráno nachytá spícího v přípravně, takže má hned co vysvětlovat. Později u něj ještě víc přituhne. Ája se za ním totiž vypraví do práce, aby spolu probrali jeho odstěhování a jak to bude dál. Na rozdíl od Mária si Lumír na nezájem opačného pohlaví stěžovat opravdu nemůže. V hledáčku ho má totiž stále Milena Pumrová… Co je pro Mária rána přímo do srdce? Jak to vezme? Jak to Pumrová zkusí na Lumíra tentokrát? A co dělá těžkou hlavu Hložánkovi?

Jana je ráno hodně přešlá kvůli včerejšímu incidentu s bulvárním pisálkem, který ji evidentně sleduje. Se Sašou to na natáčení zatím řešit nechce, ale ten za ní sám zajde. Jana proto otevře ožehavé téma přiznání jejich vztahu na veřejnosti, když už se o nich píše a je to stejně všechno venku… Jak se k tomu Saša postaví? Co by mělo Janu varovat? Co si o celé kauze myslí Diana? Co se náhodou dozví o Sašovi Bára? A jak s touto informací naloží?

Marie se zastaví na skok za Amálií s nabídkou, že jí zajde nakoupit. Zároveň toho využije, aby zjistila, jak to vypadá s dědickým řízením po jejím exmanželovi, jenž jí v závěti odkázal chatu. Tohle ale nezajímá jen Marii. Karel zajde Amálii varovat, že chatu začíná řešit i poslední partnerka jejího exmanžela… Co zavání velkými nepříjemnostmi? Co je Amálii divné? A co se nezdá Marii?

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 28. dubna od 18:25.

Sledujte pět dílů Ulice dříve než v TV na Voyo.

Share Tweet