Ulice

Ulice

Kruté pravdy, manipulace, škádlení i nepříjemné hrozby. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 4044. Saša se to snaží vyžehlit u Jany hned po ránu. Pošle jí domů nádhernou kytici, ale na Janu už tahle jeho gesta nefungují. Stále je naštvaná kvůli tomu, jak o ní mluví v bulváru jeho

Epizoda 4044. Saša se to snaží vyžehlit u Jany hned po ránu. Pošle jí domů nádhernou kytici, ale na Janu už tahle jeho gesta nefungují. Stále je naštvaná kvůli tomu, jak o ní mluví v bulváru jeho žena, a že on se jí ani nezastal. Saša to však nevzdává. Na natáčení za ní zajde, aby ji ujistil, že ji miluje a že mlčením chrání nejen své děti, ale také ji samotnou. Ví, co na ni zabírá, takže využije všechny zbraně, jež má k dispozici, aby ji dostal přesně tam, kde ji chce mít… Čím Janu šokuje? Jak to s ní skoulí? Co všechno Janě prozradí Bára? Co to rozpoutá? A jak se do celé záležitosti vloží Diana?

Magda a Prokop na sebe ráno náhodou narazí ve vestibulu domu, takže z toho vyplyne společná cesta do školy. Vezmou to přes bistro, aby si koupili svoji oblíbenou kávu. Anča, jež je právě za pultem, se nestačí divit, co se to mezi nimi odehrává. Prokop totiž s Magdou neustále jemně flirtuje a škádlí ji. Ta se však tváří, že netuší, oč mezi nimi jde. Podobně to je i ve škole, kde pro změnu žasne Ota… Co dělá s Magdou Prokopův nadhled? Co ji štve ze všeho nejvíc? A co je Božence Puklické podezřelé na Ireně Landové?  

Marie se zastaví ráno za Amálií, aby se jí pochlubila svým výtvorem, který upekla pro Adama a Blanku. Zároveň s ní chce probrat partnerku jejího zesnulého exmanžela, jež jim nedá od včerejška spát. Podle Marie to je jasné – dotyčná si hodlá odvézt z chaty všechny cennosti… Co jsou podle Marie jednoznačné důkazy? Co Amálii moc nepřidá? Čím ji překvapí Kaštan? A proč začne být Marie hodně zoufalá kvůli Blance? Jak na tom je?

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 29. dubna od 18:25.

Sledujte pět dílů Ulice dříve než v TV na Voyo.

Share Tweet