Ulice

Ulice

Msta, policejní razie a vztahové trable. Co přinese úterní díl?

Epizoda 4047. Havelka nevynechá jedinou příležitost, aby Vítkovi dokázal, kdo je tady pánem. Nebojí se poukázat na jakékoliv nedostatky, a Vítek o sobě začíná dost pochybovat. Vítkovo chování se

Epizoda 4047. Havelka nevynechá jedinou příležitost, aby Vítkovi dokázal, kdo je tady pánem. Nebojí se poukázat na jakékoliv nedostatky, a Vítek o sobě začíná dost pochybovat. Vítkovo chování se následně odráží na chodu celé rodiny. Co všechno podnikne Vítek, aby vyhověl svému nadřízenému? A co se nezdá Ivě?

Mára má nervy na pochodu kvůli kšeftu s Mikulkou, který mu nebere telefon. Jenže to ještě netuší, jaké peklo ho čeká. Jakmile se u jeho dveří objeví policie, začne Márovi docházet, že je opravdu zle. V jak velkém maléru Mára i celá jeho rodina lítá? Co odhalí Karla?

Anička a Šimon společně fotili pracovnici z erotické telefonní linky, kde dříve pracovala Alice alias Laura. Aničce se již od začátků tento nápad příliš nezamlouval, a to se odrazí i na výsledných snímcích. Co Aničce vytkne Šimon? Proč Aničce povolí nervy?

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 4. května od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet