Ulice

Ulice

Vyhrocené konflikty, nečekaná proměna i starost o zdraví. Co přinese středeční díl?

Epizoda 4048. Bára se Janě rozhodla říct pravdu o telefonátu Saši Becka s manželkou, který nedopatřením zaslechla. Mezi oběma od té doby panuje napjatá atmosféra, kterou se pokusí dát dohromady

Epizoda 4048. Bára se Janě rozhodla říct pravdu o telefonátu Saši Becka s manželkou, který nedopatřením zaslechla. Mezi oběma od té doby panuje napjatá atmosféra, kterou se pokusí dát dohromady alespoň František, který jejich sporu nechce dále přihlížet. 

Bedřich po vyšetření prostaty musel opět navštívit lékaře a podstoupit další vyšetření. Bedřich je z biopsie nervózní a začíná myslet na nejhorší. Jak dopadne návštěva u lékaře? A jak zní postup v případě léčby?

Alice a Bedřich udělali za svým vztahem tlustou čáru. Každý si žije svůj život po svém. V jejich usmíření však stále doufá Dan, který je s Alicí v kontaktu. Její kovárně dokonce dohodil kšeft. Nyní se spolu opět střetnou a Dan při pohledu na Alici nevěří svým vlastním očím. Čím ho Alice očaruje? A jaká bude jeho reakce?

Tento díl vysílá TV Nova ve středu 5. května od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet