Ulice

Ulice

Velké usmíření, bolestivé prozření a smutná pravda. Co přinese čtvrteční díl?

Epizoda 4049. Přátelství Báry a Jany si prošlo krizí poté, co Bára zaslechla Sašův telefonát s manželkou. Díky tomu odhalila celou pravdu. Jana zaslepená láskou nechtěla ničemu z toho uvěřit. Jejich

Epizoda 4049. Přátelství Báry a Jany si prošlo krizí poté, co Bára zaslechla Sašův telefonát s manželkou. Díky tomu odhalila celou pravdu. Jana zaslepená láskou nechtěla ničemu z toho uvěřit. Jejich přátelství ale naštěstí vše ustojí. Prostředníkem se v jejich sporu stane František, který tomu nehodlá dále přihlížet. Co udělá? Usmíří se holky?

Mára se díky kšeftu s Mikulkou dostal do pořádného maléru. Nejenže dluží, kam se podívá, ale před pár dny u jeho dveří zazvonila policie a odvedla si ho. Do celého případu se vloží také Karla, která jako bývalá zkušená policistka nemůže tomu všemu jen tak přihlížet. K čemu všemu se jí Mára přizná?

Vztah Jany a Saši prochází náročnou zkouškou od chvíle, kdy se o jejich vztah začal zajímat bulvár. Zatímco Jana Sašu miluje a věří mu, on to hraje na dvě strany. Janě stále tvrdí, že rozvod je na spadnutí. Manželku ale ujišťuje, že s Janou nic nemá. Jenže Jana nyní zjistí, jak se věcí skutečně mají. Co stane? A jak to Saša odskáče?

Tento díl vysílá TV Nova ve čtvrtek 6. května od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet