Ulice

Ulice

Lekce od života, vyřizování účtů i obavy z nových začátků. Co přinese páteční díl?

Epizoda 4050. Blanka se po návratu druhého detoxu snaží napravit všechny chyby, které napáchala, když měla problémy s pitím. Jednou z posledních kapek byl večer, kdy nadýchala několik promile při

Epizoda 4050. Blanka se po návratu druhého detoxu snaží napravit všechny chyby, které napáchala, když měla problémy s pitím. Jednou z posledních kapek byl večer, kdy nadýchala několik promile při řízení auta. Nyní Blanku čeká přestupkové řízení, kde se rozhode o jejím osudu. Jak Blanka dopadne? Na jak dlouho bude nakonec bez řidičáku? Jak to ovlivní chod celé domácnosti?

Mára se díky kšeftům s Mikulkou ocitl v pořádném průšvihu. Jeho touha vydělat co nejrychleji peníze má však dopad i na jeho rodinu a blízké. Koho všeho svým jednáním ohrozil? A proč ztratí Hermann s Márou trpělivost?

Květa Vavrušková prodala hospodu. A tak se nabízí otázka, kdo bude novým majitelem. Každý štamgast potvrdí, že jakmile se změní majitel hospody, je důvod k obavám. Všichni teď napjatě čekají, jak se vlády nad jejich oblíbeným lokálem chopí nová majitelka. Jaká vlastně je? 

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 7. května od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet