Ulice

Ulice

Obavy, zemětřesení ve vztazích i ztracená důvěra. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 4051. Mára má plnou hlavu starostí kvůli nelegálním kšeftům s Mikulkou. Do maléru se nechce dostat ani Tony, který na začátku roku šel s Márou do výhodného kšeftu s cigaretami právě od

Epizoda 4051. Mára má plnou hlavu starostí kvůli nelegálním kšeftům s Mikulkou. Do maléru se nechce dostat ani Tony, který na začátku roku šel s Márou do výhodného kšeftu s cigaretami právě od Mikulky. Zatímco Tony se z této chyby poučil, byl to právě Mára, kterého vyhlídka rychle vydělaných peněz dostala do pořádného maléru. Nyní má opletačky s policií. Jak si Tony vyříká účty s Márou? Z čeho má Tony strach?

Mário se stále nedokáže smířit s tím, že mu Ája oznámila, aby se odstěhoval. Zatímco on plánoval společný život a rodinnou pohodu, Ája celou dobu Mária využívala pro svůj prospěch, aby se vyhnula vězení. Nyní mu oznámí další změnu, která výrazně ovlivní jejich životy. Co mu Ája sdělí? A co se Máriovi vůbec nelíbí?

Jak těžké je k někomu najít ztracenou důvěru? Adam se stále nedokáže smířit s tím, že se Blanka rozhodla pro další léčbu ve stacionáři. On jediný s ní byl po celou dobu, co měla problém s alkoholem, a nedokáže mámě po všem, co mají za sebou, věřit. Evžen jeho pocity chápe, ale zároveň se dokáže více než kdokoliv jiný vžít do Blančiny kůže. Jak se pokusí promluvit Adamovi do duše? 

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 10. května od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet