Ulice

Ulice

Překvapivé odmítnutí, nová láska, další podpásovka i nepříjemné novinky. Co přinese pondělní díl?

Epizoda 4046. Magda vyrazí do školy dříve, aby se náhodou nepotkala s Prokopem. Za Ančou v bistru se ale zastaví, aby jí prozradila, co se stalo v pátek. Přestože ji Prokop evidentně přitahuje, Anču

Epizoda 4046. Magda vyrazí do školy dříve, aby se náhodou nepotkala s Prokopem. Za Ančou v bistru se ale zastaví, aby jí prozradila, co se stalo v pátek. Přestože ji Prokop evidentně přitahuje, Anču ujistí, že s ním chodit nechce, protože nehodlá být jeho dalším zářezem. Anča ji však okamžitě prokoukne. Podle ní je to prostě jasné… K čemu nakonec dospěje? Jaký trapas se jí stane s Prokopem ve škole? Jak ho poté odpálkuje? A co odhalí Boženka Puklická ohledně zlomeného srdce Ireny Landové?

Vítek vyrazí do práce v novém obleku, spokojen sám se sebou a svou vizáží. Anežka si při pohledu na něj povzdechne, že nemá co na sebe, ovšem klasické nákupy nového oblečení striktně odmítne. Shodou okolností se jí později naskytne úžasná příležitost, jak si obnovit šatník i bez nakupování nového zboží v obchodech… Jak na Vítkovu proměnu zareagují Dita a šéf? Jakou další podpásovku uštědří šéf Vítkovi? A co Anežku přiměje, aby šla do sebe a přehodnotila své mínění o Báře?

Bedřich s Frantou už dělají velké nákupy, aby jim během putování po Vietnamu nic nechybělo. Oba se na tenhle výlet hodně těší, zato Anča z toho moc velkou radost nemá, protože si dělá starosti, aby se jim nic nestalo. Zatímco ti dva ji hbitě uklidní, Šimonovi se to tak snadno nepovede… Jakou novinkou Šimon rozhodí Anču? Co nepotěší Bedřicha? Co se dozví? A jak to vidí s jeho výpravou snů Miloš?

Tento díl vysílá TV Nova v pondělí 3. května od 18:25.

Sledujte pět dílů Ulice dříve než v TV na Voyo.

Share Tweet