Ulice

Ulice

Ztráta důvěry, obavy o kamaráda i vyhlášení války. Co přinese páteční díl?

Epizoda 4055. Kdy je ten správný čas postavit se svému nadřízenému, jenž se po nás evidentně vozí? Vítkovi a Ditě se naskytla skvělá příležitost dát vedení banky najevo, co se děje na jejich oddělení,

Epizoda 4055. Kdy je ten správný čas postavit se svému nadřízenému, jenž se po nás evidentně vozí? Vítkovi a Ditě se naskytla skvělá příležitost dát vedení banky najevo, co se děje na jejich oddělení, jak nekorektně a se vůči nim šéf chová. Vítek si myslí, že v tom jedou spolu a jsou chráněni anonymitou odeslaného dotazníku, realita je bohužel jiná. Proč dojde na otevřené výhrůžky a vyhlášení války? 

Ačkoliv to mezi Magdou a Prokopem vypadalo na dobré cestě, souhra nešťastných náhod způsobí další velký zvrat. Přestože zůstane jen u slovní výměny názorů, jejich hádka je drsnější než kdy dřív. Do očí si řeknou na rovinu, co je na tom druhém štve. K velkému zvratu dojde nejen mezi nimi, ale také u Ireny Landové. Co zjistí Landová? 

Bedřich má nervy na pochodu kvůli výsledkům vyšetření z biopsie, na kterém byl před pár dny. Velkou starost o něj má také kamarád Miloš, který jediný ví, čím si nyní Bedřich prochází. Bedřich se proto rozhodne zavolat lékařce a zjistit, zda již nemá jeho výsledky...

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 14. května od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet