Ulice

Ulice

Vyřizování si účtů, smutná pravda i urputné snažení. Co přinese úterní díl?

Epizoda 4067. Kamarád Amálie Karel je zpět. Bohužel pro ni to není jediný člověk, který se jí do života vrátil. Partnerka jejího zesnulého manžela se totiž opět hlásí o slovo! Co Amálii napsala? A jak

Epizoda 4067. Kamarád Amálie Karel je zpět. Bohužel pro ni to není jediný člověk, který se jí do života vrátil. Partnerka jejího zesnulého manžela se totiž opět hlásí o slovo! Co Amálii napsala? A jak se k tomu Amálie postaví?

Karla si připadá jako ve zlém snu. A to od chvíle, kdy si policie přišla k ní domů pro Máru a kdy praskly Márovy kšefty s Mikulkou. Její vztah se otřásl v základech a není jisté, zda to ustojí. Poté, co Karle povolí nervy, musí Mára přespat v Coolně. A další rána na sebe nenechá dlouho čekat. Co se Karly hodně dotkne?

Ačkoliv večer plný vášně Mileny s Lumírem neprobíhal podle jejich představ, nic ještě nekončí. Milena se totiž rozhodně nenechá jen tak odbýt. Snaží se ze všech sil, aby Lumíra přesvědčila, že ona je ta pravá. Jak neodbytná dokáže být? Co Lumíra hodně překvapí?

Tento díl vysílá TV Nova v úterý 1.června od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet