Ulice

Ulice

Velké přiznání, výtky za hranou i dámský souboj. Co přinese páteční díl?

Epizoda 4070.  Čeho všeho může být schopná zhrzená žena? Od doby, co Irena odhalila tajemství Magdy a Prokopa, si vybíjí svou zlost právě na Magdě. Rozhodla si to s ní vyřídit nejen prostřednictvím

Epizoda 4070.  Čeho všeho může být schopná zhrzená žena? Od doby, co Irena odhalila tajemství Magdy a Prokopa, si vybíjí svou zlost právě na Magdě. Rozhodla si to s ní vyřídit nejen prostřednictvím studentů, ale také se odhodlala přijít k ní domů. Nyní jí však dojde, že udělala velkou chybu. Co Landová udělá? A co přizná Magdě?

Karla si je dobře vědoma, že ačkoliv se snaží ze všech sil, z průšvihu, který Mára zavinil, se jen tak nikdo z nich nevyhrabe. Velkou oporou jsou jí rodiče Máry, kteří se snaží alespoň prostřednictvím dětí pomoct. Bohužel má Karla neustále nervy na pochodu. A tak se stačí opravdu málo, aby opět bouchla jako přetlakovaný papiňák. Proč Karle opět povolí nervy? Co ji vytočí?

Blanka a Evžen toho spolu opravdu hodně prožili. A je to právě Blanka, která doufá, že k sobě opět najdou cestu, protože si moc dobře uvědomuje, že o něj přišla kvůli svému pití. Jenže kolem Evžena se v poslední době motá Kateřina, které Evžen padl do oka. Jak se Blanka pokusí získat Evžena zpět? A co se odehraje mezi Evženem a Kateřinou?

Tento díl vysílá TV Nova v pátek 4. června od 18:25.

Sledujte Ulici od pondělí do pátku od 18:25 na Nově. Pokud se už nemůžete dočkat, nové díly najdete o týden dopředu na Voyo.

Share Tweet